Google Nexus 7 32GB przypadkowo sprzedany Japończykowi - Tabletowo.pl

Google Nexus 7 32GB przypadkowo sprzedany Japończykowi

O Google Nexus 7 z 32GB pamięci wewnętrznej słyszymy od kilku ładnych dni. Od początku informacje na temat debiutu takiego wariantu urządzenia były bardzo prawdopodobne. Początkowo pochodziły od znanego sklepu z elektroniką, w którego bazie pojawił się ten model, później trafił do ofert innych firm. W jednym wszyscy byli zgodni: rynkowa premiera tabletu Nexus 7 32GB ma mieć miejsce pod koniec października. I wiele wskazuje na to, że tak właśnie będzie.

Stało się coś, co nie powinno mieć miejsca. W sieci pojawiła się historia pewnego Japończyka, według której kupił tablet Google z 16GB, a otrzymał… Nexus 7 32GB. Jak możecie zobaczyć na zamieszczonych do tego wpisu zdjęciach, urządzenie zostało dostarczone w pudełku, które jednoznacznie wskazuje na 16GB. Jakież musiało być zaskoczenie świeżo upieczonego właściciela produktu, który po wejściu w ustawienia zobaczył, że ma jednak 32GB.

Sytuacja jest prawdopodobna i faktycznie mogła się zdarzyć. Trzeba jednak, mimo wszystko, pamiętać, że to równie dobrze może być fake, a zdjęcia mogły zostać sfałszowane. Z drugiej strony – równie prawdopodobne jest, że Nexus 7 32GB tylko czeka na zielone światło przed wypuszczeniem na sklepowe półki, a jego sprzedaż Japończykowi była swoistym falstartem. Jak jest naprawdę – przekonamy się pewnie w ciągu najbliższych dni.

Tabletowo.pl Google Nexus 7 32GB przypadkowo sprzedany Japończykowi Asus Nowości   Tabletowo.pl Google Nexus 7 32GB przypadkowo sprzedany Japończykowi Asus Nowości

Jeśli jesteście zainteresowani tym Google Nexus 7, jego recenzję znajdziecie pod tym adresem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona