Google Nexus 10 się zbliża. Instrukcja obsługi w sieci | Tabletowo.pl

Google Nexus 10 się zbliża. Instrukcja obsługi w sieci

Dołącz do dyskusji 0
20121025-171240.jpg

Jeśli dotychczas mieliście jakiekolwie wątpliwości co do istnienia i rychłej premiery tabletu Google Nexus 10, ten przeciek (pewnie kontrolowany) powinien je rozwiać. Otóż w sieci, na koreańskiej stronie, co jest nie bez znazenia (Samsung jest właśnie koreański) znalazło się zdjęcie prezentujące instrukcję obsługi wspomnianego urządzenia.

Wynika z niej, że producentem nadchodzącego tabletu będzie Samsung (czyli potwierdza się ostatnia informacja) oraz że miał wyświetlacz o przekątnej 10,1″ (choć spekulowano również 11,8″). Jego nazwa, jak się wcześniej domyślaliśmy, to Nexus 10, a nazwa kodowa, najprawdopodobniej Samsung GT-P8110. Pewny jest również fakt, iż model będzie posiadał aparat z LED, kamerę, diodę powiadamiającą, 3.5 mm jack audio oraz port microUSB.

Nexus 10, według wcześniejszych przecieków, ma posiadać ekran o rozdzielczości 2569 x 1600 pikseli, dwurdzeniowy procesor Exynos 5250 Cortex A15, 16GB/32GB pamięci oraz Android 4.2.

Z niecierpliwością czekam na 29 października, kiedy to będzie miała miejsce konferencja prasowa Google i prawdopodobnie właśnie wtedy poznamy tablet Nexus 10.

Dzięki Sebastian za podesłanie info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona