Goły Adam, czyli tablet Notion Ink rozłożony na części - Tabletowo.pl

Goły Adam, czyli tablet Notion Ink rozłożony na części

Tabletowo.pl Goły Adam, czyli tablet Notion Ink rozłożony na części Nowości

W pierwszej chwili myślałem, że po niefortunnej aktualizacji jakiś użytkownik stracił cierpliwość i Adam spotkał się ze ścianą ale jak się okazuje nie. Serwis Engadget poinformował, że właśnie zostały opublikowane zdjęcia z testów FCC i zgadzam się z serwisem, że nie wygląda to ciekawie.

Ich spostrzeżenie, że sporo pracy przy urządzeniu wykonywano ręcznie wydaje się być trafione. Pytanie… czy (i jak duże) mamy szanse trafić na egzemplarz, który powstawał gdy pracownicy mieli gorszy dzień? Zapraszam do przejrzenia zdjęć – decyzję podejmiecie oczywiście sami.

Tabletowo.pl Goły Adam, czyli tablet Notion Ink rozłożony na części Nowości   Tabletowo.pl Goły Adam, czyli tablet Notion Ink rozłożony na części Nowości   Tabletowo.pl Goły Adam, czyli tablet Notion Ink rozłożony na części Nowości   Tabletowo.pl Goły Adam, czyli tablet Notion Ink rozłożony na części Nowości   Tabletowo.pl Goły Adam, czyli tablet Notion Ink rozłożony na części Nowości   Tabletowo.pl Goły Adam, czyli tablet Notion Ink rozłożony na części Nowości   Tabletowo.pl Goły Adam, czyli tablet Notion Ink rozłożony na części Nowości   Tabletowo.pl Goły Adam, czyli tablet Notion Ink rozłożony na części Nowości   Tabletowo.pl Goły Adam, czyli tablet Notion Ink rozłożony na części Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona