Głośnik do zaburzania ciszy nocnej: Ultimate Ears Hyperboom będzie działać przez 24 h

Bezprzewodowe głośniki Bluetooth to świetna sprawa: parujesz ze smartfonem, nie martwisz się o kable, i słuchasz muzyki przez długie godziny. A jeśli masz nowego Hyperbooma od Ultimate Ears, to prędzej padniesz Ty niż jego bateria.

Reklama

Ultimate Ears produkuje moim zdaniem jedne z najlepszych głośników Bluetooth na rynku. Są donośne, ładnie grają i niestraszne im przeciwności losu. Firma ogłosiła dziś swój najnowszy model, nazwany HYPERBOOM. Ma imponującą baterię, obiecującą działanie nawet przez 24 godziny (ładująca się 2,5 godziny) i spory zasięg 45 metrów. Co zaskakujące dla głośników tego typu, został wyposażony nawet w wejście optyczne. Można go też parować z poprzednimi modelami marki.

Reklama

Najgłośniejszy model w historii Ultimate Ears

Ultimate Ears chwali się, że Hyperboom jest najgłośniejszym głośnikiem, jakie wykonał producent – jest trzykrotnie głośniejszy niż Megaboom 3 i ma sześć razy mocniejszy bas. Jednocześnie ma oddawać dźwięki w każdym szczególe, co może być trudne, gdy firma skupia się tak mocno na doniosłości i niskich tonach.

Głośnik obsługuje cztery źródła wejściowe – dwa Bluetooth, jedno w postaci gniazda słuchawkowego oraz, wspomniane już, wejście optyczne. Przełączanie się między nimi ma być błyskawiczne. Akcesorium wykryje także środowisko, w jakim się znajdzie i automatycznie dostosuje dźwięk do jego specyfiki – inaczej zagra na zewnątrz, a inaczej w zamkniętym pokoju. Sprzęt jest także odporny na zachlapania, zgodnie z normą IPX4.

Za audio odpowiadają:

  • 2 głośniki niskotonowe 4.5” (114 mm)
  • 2 głośniki wysokotonowe 1” (25 mm)
  • 2 membrany bierne 3.5” (89 mm) x 7.5”(190 mm)

Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego określono na 100 dBC.

 

Ultimate Ears Hyperboom na razie jest dostępny w przedsprzedaży za 399 dolarów (nie w Polsce), ale wkrótce powinien trafić także do naszego kraju, tak jak poprzednie modele głośników.

Chciałem utopić głośnik Bluetooth – recenzja Ultimate Ears Boom 2

źródło: betanews, Ultimate Ears, Amazon

 

  1. A te 24h to jak? Jakieś szczegóły? Przecież oczywistym jest że ściszając nieco głośność można wyciągnąć całkiem sporo godzin tak jak kiedyś na starym głośniczku od Xiaomi wyciągałem coś pod 60h przy średnio niskim poziomie głośności…
    Poza tym tutaj nie ma żadnej danej technicznej poza rozmiarem i ewentualnie tymi 100db… na stronie producenta znalazłem jeszcze „Frequency range: 45 Hz – 20 KHz”

    1. Mam flipa 4 i nie raz już słuchałem na nim grubo ponad 12h podanych przez producenta. A cicho nie grał :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama