Dla lepszego basu - wszystko. Ultimate Ears wprowadza modele Boom 3 i Megaboom 3 | Tabletowo.pl

Dla lepszego basu – wszystko. Ultimate Ears wprowadza modele Boom 3 i Megaboom 3

Dołącz do dyskusji 0

Pierwsze modele Boom od Ultimate Ears były uświadomiły nam, że przenośne głośniki Bluetooth nie muszą być plastikowe i grać marnie, a mogą zapewnić świetne wrażenia dźwiękowe w przenośnej formie. Niezbyt taniej formie, ale jednak. Ta podmarka Logitecha zaprezentowała kolejną generację swoich urządzeń – Boom 3 i Megaboom 3.

Ikoniczny wygląd głośników zostaje. Nie bez powodu nazywa się je „muzycznymi zniczami”. Układ przycisków „+” i „-” daje charakterystyczne wrażenie wzoru krzyża i trudno wyzbyć się takich skojarzeń. Ultimate Ears nie zamierza jednak rezygnować z czegoś, co pozwala wyróżnić się urządzeniom wśród dziesiątek innych modeli.

Zmieniły się detale. Zamiast wykończenia z materiału przypominającego grubo plecione włókno, Boom 3 i Megaboom 3 mają dwukolorowe pokrycie tkaninowe, które używane jest również w kurtkach motocyklowych. Zmieniono także lokalizację portu USB, by ułatwić ładowanie głośników również w pozycji stojącej.

Ultimate Ears Boom 3, Megaboom 3 i Wonderboom

Zwiększono też zasięg Bluetooth, aż do 45 metrów, co wydaje się być nieprawdopodobnie dobrym wynikiem. Nowa klasa wodoodporności również obiecuje sporo – IP67 oznacza, że głośniki będą odporne na zanurzenie w wodzie do 30 minut, na głębokość 1 m.

Obsługa głośnika sprowadza się do przycisków sterowania głośnością oraz Magic Button, nazwanego tak przez Ultimate Ears. Jest on wielofunkcyjny, stąd pewnie to „Magic”.

Boom 3 i Megaboom 3 integrują się z Apple Music i Deezerem, pozwalając na nawigację między całymi listami odtwarzania, a nie tylko pojedynczymi utworami. Obsługa Spotify zostanie dodana w przyszłości.

Producent zapewnia, że nowe głośniki zapewniają jeszcze w lepsze wrażenia dźwiękowe i więcej basu niż w modelu UE Boom 2. Gdybyśmy nie mieli co zrobić z pieniędzmi, to można kupić 150 głośników Ultimate Ears Boom 3 i sparować je ze sobą. Całkiem niezły pomysł – czekamy na taką imprezę.

Ceny?

  • Ultimate Ears Boom 3 za 150 dolarów,
  • Ultimate Ears Megaboom 3 za 200 dolarów.

Sprzęt będzie dostępny we wrześniu.

źródło: DigitalTrends, Ultimate Ears

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona