Ghost Recon Breakpoint oficjalnie zapowiedziane

W weekend majowy informowaliśmy was o tym, że Ubisoft postanowił udostępnić Ghost Reacon Wildlands w darmowym weekendzie. Między innymi w ten sposób firma promowała najnowszą operację — Oracle, która została udostępniona graczom za darmo. A już teraz, tydzień później, Ubisoft postanowił zapowiedzieć kolejną część tej uznanej serii gier wideo.

Zacznijmy od daty premiery – tą ustalono na 4 października 2019 roku. Nowa odsłona Ghost Reacon bez żadnych zaskoczeń, tak samo, jak poprzednik, zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xboxie One. Nowa część została nazwana Breakpoint i akcja będzie się toczyć na fikcyjnej wyspie Aurora, która znajduje się gdzieś na Pacyfiku.

Reklama

Głównym przeciwnikiem gracza zostanie Cole D. Walker, w którego wcieli się Jon Bernthal, którego już teraz można poznać we wspomnianej wcześniej operacji Oracle do Wildlands. Zaskoczeniem nie powinno być to, że tak samo, jak poprzednik, tak i Breakpoint zachwyci graczy poziomem oprawy graficznej podnosząc poprzeczkę w tym aspekcie jeszcze wyżej.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun produkcji:

Sama rozgrywka również wygląda bardzo atrakcyjnie i dość podobnie do poprzednika. Formuła znana z Ghost Reacon Wildands zostanie rozbudowana o masę nowych mechanik, jak na przykład wykorzystywanie błota do stworzenia sobie prowizorycznego kamuflażu. Tytuł będzie nastawiony na kooperację (do czterech graczy), ale pojawi się też możliwość gry w pojedynkę. Breakpoint już na start ma oferować tryb PvP.

Jeśli chcecie zobaczyć grę w akcji, to Ubisoft udostępnij filmik prezentujący rozgrywkę z Ghost Recon Breakpoint.

Ubisoft wystartował już z przedsprzedażą Ghost Recon Breakpoint — zainteresowanych odsyłam na specjalną stronę, na której można również porównać różne edycje produkcji, w tym bardzo bogatą edycję kolekcjonerską.

Nie jest to jeszcze potwierdzona informacja, ale prawdopodobnie Breakpoint nie pojawi się na platformie Steam. Przedsprzedaż i ostatnia polityka sprzedaży Ubisoftu mocno wskazują na to, że będzie to tytuł ekskluzywny dla Epic Game Store i Uplay.

Czekacie na Ghost Recon Breakpoint? Graliście w poprzednią część tej serii? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Oficjalna strona gry