Brak planów na majówkę? Ghost Recon: Wildlands z darmowym weekendem

Już 2 maja, przez trzy dni, wszyscy zainteresowani będą mogli za darmo przetestować hit Ubisoftu – GhostRecon: Wildlands. Podczas gry będzie można zapoznać się z nową operacją, w której będziemy mieć okazję spotkać Jona Bernthala. Tak więc, jeśli nie macie planów na najbliższy weekend, to może warto zajrzeć do wirtualnej Boliwii?

Reklama

Ubisoft nie próżnuje i ciągle wspiera nową zawartością wydane 7 marca 2017 roku Ghost Recon: Wildlands, które do tej pory cieszy się niemałą popularnością wśród graczy. W najbliższy piątek do gry zawita kolejna operacja, w której gracze spotkają postać Walkera, w którego wcielił się amerykański aktor Jon Bernthal – możecie go kojarzyć z roli Shane’a Walsha z serialu Żywe trupy oraz Punishera z serialu Netflixa. Z tej okazji Ubisoft postanowił zachęcić graczy do zaznajomienia się z Wildlands za sprawą darmowego weekendu, w którym będzie można zagrać, między innymi, we wspomnianą Operację Oracle.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun wspomnianej Operacji Oracle:

Ghost Recon: Wildlands będziecie mogli całkowicie za darmo pobrać 2 maja o godzinie 16:00 na PC (Uplay), PlayStation 4, a także Xbox One. W przypadku platformy Steam gra będzie dostępna tego samego dnia, ale dopiero o godzinie 19:00. W przypadku PS4 i PC dostępna będzie opcja wcześniejszego pobrania gry. Strzelanką od Ubisoftu będzie można się cieszyć do 5 maja i warto dodać, że po zakończeniu darmowego okresu, Ghost Recon: Wildlands będzie można kupić z aż 70% zniżką! Jest to więc bardzo dobra okazja, by przetestować ten bardzo dobrze oceniany tytuł od Ubisoftu, a może i nawet go zakupić w bardzo przystępnej cenie.

Jeśli macie zamiar sprawdzić GhostRecon: Wildlands na PC, to poniżej przedstawiam oficjalne minimalne wymagania sprzętowe gry:

    • System operacyjny: Windows 7 SP1, 8.1, 10 (64-bitowy)

    • Procesor: Intel Core i5-2400S @ 3,3 GHz lub AMD FX-4320 @ 4 GHz

    • Karta graficzna: GeForce GTX 660 (lub Radeon R9 270X) z 2 GB VRAM

    • Pamięć RAM: 6 GB

Źródło: Ubisoft