Galaxy S8 zadebiutuje 26 lutego 2017 roku. Ekran ma pokrywać cały panel przedni smartfona | Tabletowo.pl

Galaxy S8 zadebiutuje 26 lutego 2017 roku. Ekran ma pokrywać cały panel przedni smartfona

Dołącz do dyskusji 0

Po raz kolejny nowy przeciek zdradza nam sporo informacji na temat Galaxy S8. Tym razem poznaliśmy nie tylko prawdopodobną datę premiery smartfona, ale również plany Samsunga odnośnie usunięcia fizycznego klawisza Home z panelu przedniego.

Według najnowszych doniesień, ekran w Galaxy S8 ma pokrywać całą powierzchnię panelu przedniego. W dodatku, co wiemy z wcześniejszych doniesień, w obu wersjach ma on również być obustronnie zakrzywiony (Samsung podobno nie planuje wersji flat).

Oznacza to, że producent zamierza zrezygnować z fizycznego klawisza Home. Co jednak z czytnikiem linii papilarnych? Czy w takim razie znajdzie się on na pleckach smartfona? Odpowiedź brzmi: nie. Samsung chce zintegrować go z wyświetlaczem.

Producent – podobno – podjął również ostateczną decyzję o zastosowaniu podwójnego aparatu. Koreańczycy zdążyli nawet już opatentować dwa znaki towarowe: LightUp CameraLight+ Camera, które na pewno zostaną wykorzystane do promocji przyszłorocznego flagowca.

samsung-galaxy-s8-dual-camera-podwojny-aparat

Wcześniej mówiło się także, że w związku z niekończącymi się problemami z Galaxy Note 7, Samsung przyspieszy premierę Galaxy S8. Jednak do sieci wyciekło zaproszenie na Galaxy Unpacked i widać na nim, że wydarzenie ma mieć miejsce – zgodnie z tradycją – na MWC 2017, a dokładniej 26 lutego.

Źródło: etnews przez SamMobile, Galaxy Club przez SamMobile@Ricciolo1

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona