Android Oreo na Galaxy S8 i S8+ już dostępny – ruszyły beta testy!

Na forum Samsunga pojawiła się ważna informacja: otworzono możliwość testowania Androida Oreo na smartfonach Galaxy S8 i Galaxy S8+. Chętni muszą zarejestrować się w aplikacji Samsung Members.

Właściciele flagowych smartfonów Samsunga długo musieli wodzić wzrokiem za posiadaczami topowych modeli konkurencji, która dopilnowała, by trafiła na nie najnowsza edycja systemu Android. Osoby, które będą chciałby zapoznać się z Oreo na swoim Galaxy S8 lub S8+ jeszcze zanim trafi ona na wszystkie te urządzenia w Polsce, mogą zapisać się na beta testy nowego oprogramowania.

Reklama

Trzeba pamiętać, że pierwsze wcielenia Androida Oreo na SGS8 i SGS8+ mogą nieco kuleć tu i tam – w końcu nie bez powodu nazywa się je edycjami beta. Jednak ci, którzy chcieliby pomóc przy optymalizacji systemu lub po prostu zorientować się, co się zmieni, mogą przy pomocy aplikacji Samsung Members zapisać się na testy.

Niektórzy już pobrali betę Androida Oreo na swoje smartfony, więc chętnym radzę się śpieszyć – liczba testerów jest ograniczona!

źródło: Społeczność Samsung