Samsung Galaxy Note 9 w benchmarkach i na grafikach. Uczta dla maniaków cyferek i wzrokowców | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 9 w benchmarkach i na grafikach. Uczta dla maniaków cyferek i wzrokowców

Dołącz do dyskusji 0

Premiera Samsunga Galaxy Note 9 zbliża się wielkimi krokami. Zostanie on zaprezentowany dziewiątego sierpnia. Do tego czasu można spodziewać się coraz większych ilości przecieków na jego temat. Przez ostatnie trzy dni można było się dowiedzieć o nim naprawdę sporo, dlatego w tym wpisie zbierzemy w jednym miejscu najnowsze doniesienia na temat zbliżającego się telefonu.

Samsung Galaxy Note 9 pojawił się w bazie danych Geekbench. Jego wyniki są bardzo dobre, jak przystało na urządzenie z najwyższego segmentu wydajnościowego i cenowego. Można z nich się dowiedzieć również, że sprzęt ten będzie miał 6 GB RAM i będzie pracował na najnowszym (dostępnym) systemie – Android 8.1.

Galaxy Club dotarł do informacji o kolorach rysików. Wbrew pozorom, to przydatna informacja. Jak dotąd w zwyczaju Samsunga było, że piórka miały taki sam kolor, co i smartfon. Z tego mogłoby wynikać, że Note 9 zostanie zaprezentowany w pięciu kolorach:

  1. EJ-PN960BBEGWW (czarny)
  2. EJ-PN960BJEGWW (szary)
  3. EJ-PN960BVEGWW (ciemny różowy, wręcz fiolet)
  4. EJ-PN960BLEGWW (niebieski)
  5. EJ-PN960BAEGWW (brązowy)

Spekulowało się, że złoty będzie kolorem wiodącym w Note 9, ale źródła wskazują na to, że będzie to brązowy. Do tej pory Samsung nie używał go zbyt często w obudowach swoich urządzeń – ta barwa pojawiła się na przykład w jednej z wersji Samsunga Galaxy Note 2. W Note 9 wygląda całkiem nieźle, zresztą inne opcje też prezentują się interesująco.

źródło: SlashGear

Wystartowała również strona pomocy Samsunga dla urządzenia o numerze SM-N960F – w kilku językach. Jako pierwszy poinformował o tym @Samsung_News_ na Twitterze.

Oprócz tego w sieci pojawiły się też różne zdjęcia etui dla Samsunga Galaxy Note 9.

Jak widać, nie możemy narzekać na brak materiałów dotyczących nowego flagowca Samsunga. Z niecierpliwością wyczekujemy sierpnia!

Źródła:

SlashGear, Galaxy Club, SamMobile, MS Power User, PocketNow, Geekbench, BGR, Softpedia News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona