Samsung Galaxy Note 8 ma najlepszy wynik przedsprzedaży w historii serii Note

Samsung Galaxy Note 8 ma najlepszy wynik przedsprzedaży w historii serii Note

Szef sekcji mobilnej Samsunga podzielił się informacją, że Galaxy Note 8 okazał się strzałem dziesiątkę, jeśli chodzi o liczbę zamówień wstępnych. Chodzi oczywiście o porównanie z innymi przedstawicielami serii Galaxy Note.

To ważne wieści, biorąc pod uwagę, że dzisiejszego wieczora Apple zaprezentuje najsilniejszego konkurenta Note 8. Samsung musi przygotować się na prawdziwą walkę z jubileuszowym, bo powstałym 10 lat po premierze pierwszego smartfona Apple, iPhonem X. Wcześniejsza prezentacja Galaxy Note 8 mogła pomóc wypracować pewną przewagę. Zobaczymy, na jak długo ona wystarczy.

W piątek phablet trafi do regularnej sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Korei Płd. i innych krajów.

„Od nowojorskiej premiery 23 sierpnia, wielu kupujących i partnerów okazało żywe zainteresowanie Galaxy Note 8. Ta reakcja jest bardzo zachęcająca.”
– DJ Koch, prezes działu mobilnego Samsung Electronics

Szef sekcji mobilnej nie podał dokładnie, ile sztuk Galaxy Note 8 zamówiono w ponad 40 krajach, w których trwa przedsprzedaż, ale musi to być zadowalający wynik.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Wydaje się, Samsung Galaxy Note 8 rozpoczął na dobre nowy trend producencki, w którym topowe smartfony kosztują ponad 900 dolarów na start. Następnym tego typu urządzeniem będzie Apple iPhone X, który najpewniej również będzie kosztować około 1000 dolarów. Zatem za najnowsze gadżety kieszonkowe będziemy teraz płacić coraz wyższe kwoty. Przedsprzedaż nowego Notatnika Samsunga dowodzi jednak, że ludzie i tak kupią nowy sprzęt, a 100 dolarów „w te czy wewte” nie robi im szczególnej różnicy.

źródło: Gadgets360