Galaxy Note 6 dostanie takie same akcesoria, jak Galaxy S7

Dzięki boomowi na smartfony, rynek akcesoriów do telefonów rozwinął się do niewyobrażalnych rozmiarów. Z tego powodu tylko część użytkowników wybiera te oryginalne, dedykowane do konkretnego modelu i wyprodukowane przez tego samego producenta, od którego kupili swój sprzęt. Razem z każdym flagowcem debiutują nowe i nie inaczej było z Galaxy S7. Teraz okazuje się, że dokładnie te same „gadżety” dostanie Galaxy Note 6. Oczywiście w nieco „powiększonej” wersji.

Serwisowi źródłowemu udało się uzyskać listę akcesoriów, jakie otrzyma następca Galaxy Note 5. Znalazły się na niej wszystkie, jakie dostępne są do Galaxy S7, z wyjątkiem tylko klawiatury QWERTY. Jednak i ona powinna się pojawić, bowiem poprzednik ją dostał. Wspomniana lista przedstawia się następująco:

  • G Grace LED Flip Wallet_Case    EF-NN930
  • G Grace Leather Cover_Case    EF-VN930
  • G Grace Screen protector_ETC    ET-FN930
  • G Grace S View Cover[Stand]_Case    EF-CN930
  • G Grace Backpack[WPC1.2_3.1Ah_IP68]_Battery    EB-TN930
  • P Grace Kit[Lens Cover]_ETC    ET-CN930DBEGAE
  • P Grace S View Cover[Clear]_Case    EF-ZN930CYEGCN

Użytkownicy Galaxy Note 6 będą więc mogli dokupić nie tylko etui różnego rodzaju, ale również m.in. backpack (czyli de facto etui z dodatkowym akumulatorem). Nie wiadomo natomiast, czym są Lens Cover. Być może okaże się dopiero w momencie premiery smartfona.

Przy okazji nasunęło mi się takie pytanie: Czy Wy korzystacie z oryginalnych akcesoriów, czy raczej wybieracie tańsze alternatywy? Mam tu na myśli szczególnie etui, które pozwalają korzystać z urządzenia nawet z zamkniętą pokrywą. Na aukcjach internetowych można bowiem znaleźć wiele, hm, „zamienników”, które – jak się później najczęściej okazuje – wyglądają identycznie, ale działają zgoła inaczej (a dokładniej mówiąc nie działają).

Źródło: SamMobile