Nadchodzą aktualizacje do Androida Nougat dla Samsungów: Galaxy J5 (2016) i Galaxy Tab A 20

Nadchodzą aktualizacje do Androida Nougat dla Samsungów: Galaxy J5 (2016) i Galaxy Tab A

Smartfon Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A 8.0 oraz Galaxy Tab A 9.7 zostały zauważone w bazach danych Geekbench i GFXbench. Ważnym detalem jest to, że opisy wskazują na Androida Nougat jako system napędzający wspomniane urządzenia. Wniosek jest jeden: szykuje się upgrade systemu.

Prawdę powiedziawszy, sytuacja jest trochę dziwna, bowiem Galaxy J7 (2016), większy brat jot-piątki, już dostał Androida 7.0 (to znaczy – zaczął otrzymywać aktualizacje, w Polsce jeszcze jej nie ma). Za to urządzenia, o których wspomniałem na wstępie, zostały zauważone w logach benchmarków jako sprzęty z Androidem w wersji 7.1.1.

Wszystkie znaki na ziemie i na niebie wskazywały raczej, że zarówno smartfon, jak i tablety zostaną „poczęstowane” wersją 7.0. Stawiałbym na pomyłkę programu identyfikującego podzespoły. Oby to nie był jakiś przekręt.

Niezależnie od tego, która z wersji Androida się pojawi, na pewno będzie to Nougat. Nareszcie można było napisać coś o aktualizacji systemu od Google w tablecie, bo ostatnimi czasy to niestety rzadkość. Ciekawe, kiedy paczka z nowościami zacznie być udostępniana w Polsce.

Ktoś nas czyta na Galaxy Tab A?

 

źródło: Sammobile