Ważne

Samsung Galaxy Tab A 8.0 także już z Androidem 6.0.1 Marshmallow

Do kwestii aktualizacji do nowszych wersji systemu w przypadku Samsunga zawsze należy podchodzić z rezerwą, ponieważ w większości przypadków nie ma pewności, że dane urządzenie może się jej spodziewać. Koreański gigant coraz bardziej się jednak do tego aspektu przykłada, o czym świadczy fakt, że niedawno Androida 6.0.1 Marshmallow otrzymał zeszłoroczny Galaxy J5. Z tabletów dostał go już Galaxy Tab S2 9.7 i Galaxy Tab S2 8.0. Teraz przyszedł czas na Galaxy Tab A 8.0.

Aktualizacja waży 1164,82 MB i jest udostępniania przez OTA (Over-The-Air). W pierwszej kolejności trafiła do posiadaczy tego modelu w Australii i oprócz najnowszej wersji systemu przynosi ze sobą najświeższe poprawki bezpieczeństwa Androida. W changelogu możemy przeczytać również, że odświeżono też nakładkę TouchWiz.

Galaxy Tab A 8.0 pierwotnie pracował pod kontrolą Androida 5.0 Lollipop. Należy także pamiętać, że jest to tablet z niższej półki cenowej niż Galaxy Tab S2 9.7 i Galaxy Tab S2 8.0 – kosztuje on około 199 dolarów. Aktualizacja w jego przypadku nie była więc taka pewna, jeśli wziąć pod uwagę politykę Samsunga w tej kwestii.

Na szczęście – jak widać (również) na powyższym przykładzie – podejście Koreańczyków sukcesywnie się zmienia, a to zawsze cieszy i wpływa pozytywnie na wizerunek marki.

Źródło: Ausdroid przez SamMobile

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona