Galaxy Game Pack dla Galaxy S7/S7 Edge ląduje w Sklepie Play 17

Galaxy Game Pack dla Galaxy S7/S7 Edge ląduje w Sklepie Play

Jesteście właścicielami jednego z tegorocznych flagowych urządzeń Samsunga? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo dla Galaxy S7 oraz S7 Edge znajdziecie fajną promocję w Sklepie Play i jest to aż 13 różnych propozycji.

Koreańska firma postanowiła zrobić świąteczną niespodziankę dla wszystkich posiadaczy galaktycznych siódemek. Firma nawiązała współpracę z takimi producentami jak: Super Evil Megacorp, Gameloft, Ubisoft oraz EA tylko po to, by całkowicie za free podarować użytkownikom modelu Galaxy S7 oraz S7 Edge, bonusy w 13 różnych grach, które możecie pobierać ze Sklepu Play.

Galaxy Game Pack dla Galaxy S7/S7 Edge ląduje w Sklepie Play 18
Galaxy Game Pack w Sklepie Play

Dodatki, które otrzymacie, to darmowe monety, karty, kredyty i inne przedmioty. Jedyne co trzeba zrobić, to pobrać interesujące Was tytuły (znajdziecie je pod tym linkiem), zainstalować je na swoim urządzeniu i cieszyć się z gratisów, które zaoferował Wam producent.

https://youtu.be/KIHGdHPJPiI

Promocja obejmuje 13 popularnych tytułów, które znajdziecie w Sklepie Play. Możemy zatem znaleźć tutaj, między innymi: Asphalt 8: Airborne, Plants vs Zombies Heroes, Need for Speed: No Limits, czy też Hungry Shark World i wiele innych tytułów, które widzicie na załączonym powyżej zrzucie ekranu.

Jest to zapewne odpowiedź Samsunga na grę Super Mario Run, która pojawiła się kilka dni temu na platformie iOS. Niektórzy użytkownicy urządzeń z Androidem na pokładzie (w szczególności właściciele flagowców), mogą czuć się nieco pokrzywdzeni zaistniałą sytuacją. Galaxy Game Pack, ma być więc pewnego rodzaju pocieszeniem dla użytkowników galaktycznyh smartfonów Samsunga z linii S. Lepsze to niż nic, ale założę się, że i tak poczują oni lekki niedosyt…

Źródło: Sklep Play przez Sammobile

Obserwuj nas