Fusion Garage padł, zadłużony na 40 milionów dolarów - Tabletowo.pl

Fusion Garage padł, zadłużony na 40 milionów dolarów

Tabletowo.pl Fusion Garage padł, zadłużony na 40 milionów dolarów Nowości

Jeżeli znaleźliście się w gronie osób, które zainteresowały się tabletami JooJoo lub Grid10, mam dla Was bardzo złą wiadomość – ich producent, firma Fusion Garage, poddał się likwidacji, a co za tym idzie – nie będziecie mogli zakupić tych urządzeń.

Historia Fusion Garage od samego początku była burzliwa. Po wprowadzeniu na rynek JooJoo, firma postanowiła zmienić strategię i ruszyć z genialną kampanią reklamową TabCo, która miała rozpowszechnić informacje o Grid10 oraz Grid4tablecie i smartfonie działających w oparciu o mocno zmodyfikowany system operacyjny Android. Niestety, urządzenia te pozostawiły pewien niedosyt, którego nie zniwelowała nawet późniejsza obniżka ceny tabletu Grid 10.

Co więcej, klienci, którzy mimo wszystko zapragnęli urządzeń Fusion Garage, spotkali się z całkowitym brakiem odzewu ze strony firmy. Przedsprzedaż została wstrzymana, a producent, co było nieuniknione, dokumenty o likwidacji podpisał 5 stycznia. Na domiar złego, Fusion Garage jest dłużne wierzycielom aż 40 milionów dolarów.

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona