Fujitsu Stylistic Q702 i LifeBook T902, hybrydy gotowe na Windows 8 | Tabletowo.pl

Fujitsu Stylistic Q702 i LifeBook T902, hybrydy gotowe na Windows 8

Dołącz do dyskusji 0

Fujitsu, firma z tradycjami, lecz nie odnosząca większych sukcesów na rynku, zaprezentowała dwa hybrydowe urządzenia o nazwach Stylistic Q702 i LifeBook T902. Oba łączą cechy tabletu internetowego i wydajnego komputera przenośnego. Choć na rynku zadebiutują z Windows 7 Professional na pokładzie, hybrydy zostały zaprojektowane z myślą o nowym systemie operacyjnym Windows 8 Pro. Q702 i T902 są urządzeniami biznesowymi i do sklepów trafią jesienią.

Ich specyfikacja nie pozostawia wiele do życzenia. Stylistic Q702 może pochwalić się 11,6-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym, procesorem Intel Ivy Bridge i3 lub i5, zintegrowaną kartą graficzną Intela, 4GB RAM dwoma portami USB 2.0 i 3.0, czytnikiem kart pamięci microSD/HC i wyjściem HDMI. Ważącą 852 gramy całość można podłączyć do stacji dokującej wyposażonej w fizyczną klawiaturę komputerową, dodatkowy port USB, VGA, gniazdo Ethernet oraz akumulator pozwalający na około 9 godzin pracy.

Fujitsu LifeBook T902 jest potężnym notebookiem z obracanym ekranem dotykowym. Jego konfiguracja techniczna obejmuje procesor Intel Ivy Bridge i5 lub i7, nawet 16GB pamięci operacyjnej DDR3-1600 RAM, gniazdo na dodatkowy akumulator, dysk optyczny lub HDD, klawiaturę odporną na zalanie oraz kilka funkcji zwiększających bezpieczeństwo.

Na koniec najważniejsze, czyli ceny. Fujitsu Stylistic Q702 został kosztuje 1099 dolarów, natomiast cena LifeBook T902 zaczyna się od 1899 dolarów.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona