Fujitsu Stylistic M532 - grono tabletów z Tegrą 3 się powiększa - Tabletowo.pl

Fujitsu Stylistic M532 – grono tabletów z Tegrą 3 się powiększa

Tabletowo.pl Fujitsu Stylistic M532 - grono tabletów z Tegrą 3 się powiększa Nowości

Spodziewaliśmy się, że na targach CES 2012 producenci zaprezentują sporo tabletów internetowych pracujących dzięki czterordzeniowej Tegrze 3. Niestety, zbyt wiele ich nie było – całe pięć – i w dodatku od trzech producentów. Po premierze dwóch tabletów Asusa: Eee Pad MeMO ME370T i Eee Pad Transformer Prime TF700T, dwóch Acera: Iconia Tab A510 i Iconia Tab A700 oraz Lenovo IdeaTab K2 czujemy lekki niedosyt. Zawiodła Motorola, Samsung, HTC… Ale te firmy będą miały okazję ujawnić się z nowościami jeszcze na MWC 2012 w Barcelonie, gdzie oczywiście będziemy. W oczekiwaniu na możliwość poznania kolejnych urządzeń z Tegrą 3 pojawia się firma Fujitsu, która również chce zgarnąć kawałek tabletowego rynku dla siebie. Poznajcie tablet Fujitsu Stylistic M532.

Niemiecka redakcja techfokus.de dotarła do informacji na temat najnowszego urządzenia Fujitsu. Wynika z nich, że model Stylictic M532 będzie wyposażony w ekran o przekątnej 10,1″ o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, wspomniany procesor Tegra 3, aparat o rozdzielczości 8 Mpix, kamerkę 3 Mpix i slot kart microSD. Na poniższym wideo zobaczycie tablet ten pracujący pod kontrolą Androida Honeycomb, jednak możliwe, że w momencie rynkowej premiery będzie sprzedawany już z Ice Cream Sandwich.

Według wstępnych informacji, Fujitsu Stylistic M532 ma trafić do sprzedaży w okolicy maja w cenie wynoszącej 499 euro (najprawdopodobniej za 16GB pamięci, WiFi).

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona