Fujitsu LifeBook TH40/D. Mamy czego zazdrościć Japończykom? | Tabletowo.pl

Fujitsu LifeBook TH40/D. Mamy czego zazdrościć Japończykom?

Dołącz do dyskusji 0

Z miesiąca na miesiąc pojawia się coraz więcej informacji na temat kolejnych producentów, którzy pracują nad interesującymi hybrydami. Ostatnio zdaje się, że firmy polubiły połączenie tabletu z netbookiem, przez co na rynku zadebiutuje wkrótce kilka urządzeń z ekranami o przekątnej ok. 10″, spod których będzie się wysuwać fizyczna klawiatura. Wśród nich będzie przede wszystkim Asus Eee Pad Slider i Samsung 7 Series, a jakiś czas później ma do nich dołączyć także model Sony Freestyle Hybrid PC, nad którym obecnie trwają intensywne prace. Ale okazuje się, że dla Japończyków powstanie kolejny taki sprzęt – Fujitsu LifeBook TH40/D.

Urządzenie będzie się charakteryzowało procesorem Intel Atom Z670 o częstotliwości taktowania 1,5GHz, systemem operacyjnym Windows 7 Home Premium w wersji 32-bitowej oraz dotykowym ekranem o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli.

LifeBook TH40/D zostanie wyposażony w dysk twardy o pojemności 120GB, 1GB RAM, głośniki stereo, kamerkę 0,3 Mpix, WiFI, Bluetooth 3.0, czytnik kart SD, HDMI, USB 2.0 oraz baterię mającą pracować do sześciu godzin. Całość ma ważyć 1,1 kg, a wymiary modelu to 274 x 188 x 17,4 mm.

Fujitsu LifeBook TH40/D trafi do sprzedaży pod koniec czerwca w cenie wynoszącej 79 800 jenów japońskich (równowartość 2400 zł).

Co sądzicie na temat tego typu hybryd? Może czekacie na którąś z nich?

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona