Sony Freestyle Hybrid PC. Tablet z wysuwaną klawiaturą - Tabletowo.pl

Sony Freestyle Hybrid PC. Tablet z wysuwaną klawiaturą

Tabletowo.pl Sony Freestyle Hybrid PC. Tablet z wysuwaną klawiaturą Nowości

Ledwie firma Sony zaprezentowała swoje dwa pierwsze tablety internetowe – Sony S1, który trafi do sprzedaży w Polsce (prawdopodobnie jesienią) oraz Sony S2, który w naszym kraju nie będzie dostępny. Okazuje się jednak, że producent pracuje nad kolejnymi ciekawymi propozycjami – tym razem dla klientów niezdecydowanych, chcących mieć tablet, który w jednej chwili zamienia się w laptopa. Przed Wami Sony Freestyle Hybrid PC.

Jeśli uważnie śledzicie rynek tabletów, doskonale wiecie, że nie jest to pierwsze urządzenie tego typu, które niebawem trafi do sprzedaży. Wcześniej mieliśmy do czynienia z Asusem Eee Pad Slider, którego rynkowa premiera jest spodziewana w okolicy wakacji oraz Samsungiem 7 Series, o którym ostatnio słuch zaginął.

Sony Freestyle Hybrid PC to nic innego, jak hybryda tabletu i laptopa. Wystarczy jeden ruch, by zamienić tablet w komputer i odwrotnie. Wszystko to dzięki wysuwanej fizycznej klawiaturze.

Na temat jego parametrów technicznych nie wiadomo zupełnie nic. Spekuluje się jedynie, że urządzenie będzie posiadało procesor Intel Atom oraz dotykowy ekran o przekątnej 9,4″. Systemem operacyjnym, pod kontrolą którego będzie pracował, ma być Windows 7. Trzeba jednak przypomnieć, że Intel zapowiedział ostatnio, że wejdzie na rynek tabletów z Androidem – wszystko jest więc możliwe.

Sony Freestyle Hybrid PC spodziewany jest na rynku w październiku. Jego cena ma się zamknąć w 800 dolarach (ok. 2200 złotych).

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona