Czy tak wygląda przedni panel Samsunga Galaxy Note 8? | Tabletowo.pl

Czy tak wygląda przedni panel Samsunga Galaxy Note 8?

Dołącz do dyskusji 0

W fabrykach Samsunga najpewniej wszyscy doskonale zdają już sobie sprawę z tego, że premiera Note’a 8 zbliża się wielkimi krokami. Pora więc wytworzyć wszystkie części urządzenia, a następnie złożyć z nich to, co później trafi na półki sklepowe. To niemal doskonała okazja do wyłapania paru co ciekawszych przecieków o wyglądzie i specyfikacji nowego urządzenia z Korei Południowej.

Nie ma co się oszukiwać. W obecnych czasach niemal żadna firma nie umie zachować specyfikacji czy designu w tajemnicy aż do dnia premiery. Ironia losu polega na tym, że sporo tych materiałów jest łapanych na zdjęciach czy materiałach wideo właśnie dzięki innym smartfonom, które tak wiele firm usiłuje nam wręcz wepchnąć w dłonie, kusząc coraz to nowszymi funkcjami i bajerami.

Trudno powiedzieć, czy poniższy film, który rzekomo przedstawia frontowy panel Galaxy Note’a 8 został zarejestrowany telefonem, ale tak wygląda. Nie byłbym zdziwiony, gdyby w niedalekiej przyszłości wideo znikło z sieci tak szybko, jak się w niej pojawiło.

„Na oko”, o ile taka ocena jest możliwa po 9-sekundowym nagraniu, skłaniam się ku stwierdzeniu, że albo to panel z Galaxy S8+, albo też faktycznie patrzymy na przyszłego ósmego Note’a. Spekuluje się, że smartfon będzie posiadał ekran w formacie 18,5:9, zachowując przy tym przekątną 6,3 cala. Niektóre źródła sugerują też, że producent właśnie w tym urządzeniu umieści „wtopiony w ekran” skaner linii papilarnych, jednak na konkrety przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

źródło: Slashleaks

*na zdjęciu głównym Samsung Galaxy Note 7

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona