Francja i Belgia strzeliły 4 bramki, więc Orange rozdaje klientom po 4 GB internetu

Dziś rozpoczęła się kolejna faza Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W ćwierćfinale mogliśmy obejrzeć dwa emocjonujące mecze – Francja zmierzyła się z Urugwajem, a Belgia z Brazylią. Pierwsze spotkanie wygrała drużyna francuska, zaś drugie wpadło na konto Belgów. Każdy ze zwycięzców strzelił dwie bramki, a Orange, aby to uczcić, ponownie przewidziało bonus dla swoich klientów. Tym razem są to cztery gigabajty darmowego internetu.

Po krótkiej przerwie od Mundialu, możemy wrócić do piłkarskich emocji. Jednak nie wracają do nas tylko emocje, a również codzienne promocyjne oferty od Orange. Po ostatniej rozgrywce do zgarnięcia były 3 GB internetu, tym razem pomarańczowy operator zsumował gole strzelone przez dwie wygrane drużyny i do zgarnięcia są aż 4 gigabajty bonusowego pakietu danych.

Co należy zrobić żeby cieszyć się dodatkowymi gigabajtami?

Aby je otrzymać, należy wysłać SMS-a o treści POLFINAL na numer 233. Koszt wysłania wiadomości wynosi tyle, ile koszt zwykłej wiadomości tego typu, lecz nie więcej niż 20 groszy. Promocja obowiązuje tylko do jutra do godziny 22:30 (no, może kilka minut krócej – w ciągu dwudziestu czterech godzin od publikacji tej informacji przez Orange, co miało miejsce dwadzieścia kilka minut po dziesiątej). Po wysłaniu wiadomości, w ciągu 24 godzin na nasze konto powinny zostać naliczone dodatkowe gigabajty. Należy pamiętać, że ten pakiet jest ważny tylko przez 3 następne dni.

Myślę, że ta oferta jest szczególnie ciekawa dla fanów piłki nożnej, którzy jutrzejsze popołudnie i wieczór mają zamiar spędzić w plenerze. Dzięki dodatkowym gigabajtom nie będą musieli szukać WiFi, aby obejrzeć kolejne mecze na swoich urządzeniach mobilnych. Ale spokojnie – nikt nie sprawdzi czy spędzacie ten czas przepełnieni piłkarskimi emocjami, więc nawet jeżeli nie przepadacie za tym sportem, to możecie z czystym sumieniem wysyłać SMS-a ;).