Force Touch pojawi się również w urządzeniach od Xiaomi | Tabletowo.pl

Force Touch pojawi się również w urządzeniach od Xiaomi

Dołącz do dyskusji 0

W ostatnim czasie coraz więcej urządzeń zostaje wyposażonych w funkcję Force Touch, która umożliwia rozpoznanie siły nacisku na wyświetlacz. Niedługo technologia ta pojawi się również w urządzeniach Xiaomi.

Na początku Force Touch (lub jak kto woli 3D Touch) zaprezentowano w ZTE Axon Mini. Niedługo po tym funkcja znalazła się w Huawei Mate S oraz w iPhone 6S i iPhone 6S Plus. Ostatnio pojawiła się informacja, że Samsung także wprowadzi technologię rozpoznawania siły nacisku na ekran w kolejnym flagowcu.

Okazuje się, że Xiaomi nie chce być gorszy i w najbliższym czasie zostanie zaprezentowany sprzęt, który również będzie posiadał wyświetlacz obsługujący Force Touch. Znając Xiaomi, to prawdopodobnie zostanie przygotowana odświeżona nakładka MIUI, która będzie posiadała szereg funkcji pozwalających wykorzystać tę technologię. Nie podano jednak konkretów kiedy urządzenie może zostać oficjalnie zaprezentowane.

Źródło: gizmochina

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona