Finalna wersja AutoMapy dostępna w Google Play

automapa android

W styczniu światło dzienne ujrzała pierwsza beta jednego z najpopularniejszych programów nawigacyjnych w naszym kraju – AutoMapy. Prace trwające przez siedem miesięcy ostatecznie przyniosły żądany efekt, dzięki czemu w Google Play wreszcie udostępniono finalną wersję aplikacji. Jak się pewnie domyślacie, ta została już odpowiednio wyceniona. Przez ostatnie trzy tygodnie można było zasubskrybować program w promocyjnych cenach; teraz już nie ma takiej możliwości.

Jak możemy przeczytać na stronie wydawcy, aplikacja cieszy się ogromną popularnością:

W niespełna 48 godzin po premierze wersji Release Candidate, została liderem rankingu Top Grossing (czyli pod względem wartości sprzedaży) w Polskim Google Play i pozostaje na pierwszej pozycji niezmiennie od 20 dni. AutoMapa znajduje się również na pierwszej pozycji w rankingu Top Paid (czyli pod względem ilości zakupów).

Aby móc korzystać z AutoMapy, należy zakupić starter w cenie 4,99 złotych, który umożliwia korzystanie z programu przez siedem dni wraz ze wszystkimi funkcjami , np. LiveDrive!. Po tym czasie należy wykupić subskrypcję. Koszt zależy od wybranego okresu użytkowania:
– 7 dni: 19,99 złotych,
– 90 dni: 59,99 złotych,
– rok: 119,99 złotych.

Po wygaśnięciu licencji, użytkownicy mogą nadal korzystać z przeglądarki mapy oraz pełnej bazy Użytecznych Punktów (POI).

AutoMapę na Androida znajdziecie w Google Play.

źródło