AutoMapa na Androida dostępna w Google Play - Tabletowo.pl

AutoMapa na Androida dostępna w Google Play

Tabletowo.pl AutoMapa na Androida dostępna w Google Play Aplikacje Nowości

„Mobilki – jestem na rondzie Radosława, w którą stronę się kierować, żeby wyjechać na Kielce”? Po zadaniu takiego pytania na CB słyszymy mnóstwo pomocnych głosów, które prowadzą nas do żądanego celu, najczęściej w całkowicie nieznanym nam miejscu. Jeśli mamy ze sobą GPS – problem ten mamy z głowy. Znaczna część kierowców, którzy dość często siadają za kierownicę, ma w samochodzie nawigację, by nie błądzić w obcym mieście, dojechać krótszą trasą z punktu A do punktu B, itp. Jak zapewne doskonale wiecie, od dłuższego czasu trwały testy AutoMapy na Androida – co jakiś czas wypuszczane były kolejne wersje Beta tego oprogramowania. Dziś z radością mogę Was poinformować, że aplikacja trafiła już do Google Play. Na razie jest to wciąż wersja testowa, dzięki czemu można ją nabyć taniej niż normalnie (o czym niżej).

AutoMapa pracuje na urządzeniach z Androidem w wersji 2.2 lub nowszej. W cenie 4,99 złotych otrzymujemy możliwość korzystania z nawigacji przez siedem dni. Na wstępie musimy pobrać mapę i dodatkowe dane (mapa Polski i cztery polskie głosy: Hołowczyc, Kinga, Marzena, Mikołaj w sumie waży 308MB), więc dobrze być w zasięgu sieci WiFi. Ale na tym się wydatki nie kończą, jeśli chcemy korzystać z AutoMapy dłużej (jeśli nie – licencja się kończy, program nie jest aktywny).

Cena subskrypcji AutoMapy zależy od wybranego okresu użytkowania:
– 7 dni: 19,99 złotych (obecnie 4,99 złotych),
– 90 dni: 59,99 złotych (obecnie 19,99 złotych),
– rok: 119,99 złotych (brak promocji).

Co ważne, AutoMapa na Androida oferuje funkcję LiveDrive!, która pomaga pokonać korki i utrudnienia na drogach.

Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast i miejscowości, system AutoMapa Traffic, Asystent Pasa Ruchu, budynki 3D i punktowe adresy, ponad 640 tys. Użytecznych Punktów (POI) i głos Krzysztofa Hołowczyca, to znaki rozpoznawcze AutoMapy. AutoMapa prowadzi od ponad 9 lat i jest najbardziej cenionym i najczęściej nagradzanym polskim programem do nawigacji.

– możemy przeczytać w opisie programu w Google Play

AutoMapę na Androida znajdziecie w Google Play. Jest również wersja na iOS – dostępna w AppStore (4,99 euro).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona