Final Fantasy VI wreszcie w App Store - Tabletowo.pl

Final Fantasy VI wreszcie w App Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Final Fantasy VI wreszcie w App Store Aplikacje

Nie da się ukryć, że rynek gier mobilnych nieco faworyzuje sklep z aplikacjami firmy Apple, przez co w większości przypadków to właśnie użytkownicy tabletów z logo nadgryzionego jabłka mogą jako pierwsi zagrać w najciekawsze nowości. Na szczęście dla użytkowników systemu Android co jakiś czas zdarzają się jednak wyjątki od tej reguły.

Idealnym przykładem jest tutaj gra Final Fantasy VI, której premiera w Google Play odbyła się niemal miesiąc temu, przyciągając zazdrosne spojrzenia posiadaczy iPada w stronę tabletów z systemem Android. Równowaga sił została jednak w końcu przywrócona (a na świecie zapanował pokój i harmonia), gdyż długo wyczekiwana produkcja studia Square Enix pojawiła się wreszcie w App Store. Podobnie, jak w przypadku wersji z Androida, mamy tu do czynienia z klasyczną grą JRPG z nieco odświeżoną oprawą wizualną i systemem sterowania przystosowanym do ekranów dotykowych.

Gra Final Fantasy VI dostępna jest do nabycia w App Store za kwotę 14,49 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona