Za członkostwo w Filmweb+ dostaniecie teraz zniżki na gry w sklepie Muve.pl

Płatna wersja serwisu Filmweb miała przynosić subskrybentom zniżki i przywileje związane z kinem i elektroniczną rozrywką. Przyszła więc pora na partnerstwo ze sklepem Muve.pl, dzięki czemu każdego miesiąca można skorzystać z rabatów na dowolne tytuły z całego cyfrowego katalogu gier tego sklepu.

Decydując się na zakup którejkolwiek z wersji Filmwebu+, zyskujemy nie tylko zniżki do Multikina. Do grona partnerów serwisu w formie pozbawionej reklam dołączyło Muve.pl. Dzięki temu użytkownicy serwisu otrzymają prawo do regularnych zniżek w sklepie z grami.

Jak przekazuje Filmweb w swoim komunikacie,

„posiadanie FILMWEB+ upoważnia każdego użytkownika usługi do wygenerowania w każdym miesiącu aż trzech zniżek w wysokości 5% na dowolne gry cyfrowe z oferty Muve.pl”

Uzyskane kody zniżkowe będzie można wykorzystać w ciągu 30 dni na każdy tytuł z katalogu sklepu, obejmującego obecnie około 3000 tytułów.

Co prawda nie jest to okazja życia, ale szybko można przekonać się, że jeśli jesteśmy intensywnymi użytkownikami Filmwebu, a każdego miesiąca nasza biblioteka gier powiększa się o kolejne tytuły, to oszczędność na pierwszej lepszej produkcji z brzegu, praktycznie zwraca nam koszt zakupu Filmwebu+.

Filmweb+ wystartował 25 stycznia. Użytkownicy serwisu mają do wyboru jeden z trzech planów subskrypcyjnych, dzięki którym portal wyświetla się bez reklam. To element kampanii na rzecz „używania Filmwebu bez adblocka”.

 

źródło: informacja prasowa