Płatna wersja serwisu Filmweb – w pakiecie brak reklam i zniżki do Multikina

Oprogramowanie służące do blokady reklam w serwisach internetowych jest w Polsce dość mocno zakorzenione. Część witryn z tym walczy, całkowicie blokując lub ograniczając dostęp do treści osobom, które używają na przykład AdBlocka. Innym rozwiązaniem może być wprowadzenie płatnych pakietów, usuwających reklamy. Takich, jak Filmweb+.

Być może warto zaznaczyć to już na początku – dla tych, którzy nie chcą płacić za dostęp do bazy Filmwebu, nic się nie zmienia. Serwis wciąż pozostaje darmowy. Korzystanie z niego z włączonym oprogramowaniem do blokady reklam dalej będzie skutkowało ograniczeniem dostępu do treści. Pakiet Filmweb+ może być jednak dla wielu osób dość ciekawym rozwiązaniem.

Po pierwsze, korzystanie z niego nie wiąże się z dużymi kosztami. Miesięczna opłata wynosi maksymalnie 3,90 zł, jeżeli decydujemy się na subskrypcję odnawianą co miesiąc. Przedłuża się ona rzecz jasna automatycznie, pozostawiając nam możliwość rezygnacji w dowolnej chwili. Finansowo lepiej prezentują się jednak opcje półroczna i roczna. W ich przypadku musimy jedynie pamiętać o przedłużeniu ważności pakietu.

I gdyby chodziło tylko o usunięcie reklam, być może te pakiety nie byłyby szczególnie opłacalne dla użytkownika. Ale Filmweb+ to również dodatkowe korzyści.

15% zniżki na bilety w Multikinie

Tak, korzystając z płatnej wersji serwisu Filmweb możemy zaoszczędzić nieco na biletach w sieci Multikino. Kupimy je bowiem z 15% zniżką. Obostrzenia? Chyba niewielkie. Dziennie możemy kupić dwa bilety na seanse 2D lub 3D i dwa zestawy barowe. Więc tak naprawdę, wystarczy kilka razy w roku wybrać się na seans, aby koszty związane z pakietem Filmweb+ się zwróciły.

Nie wiem, co wy o tym myślicie, ale według mnie Filmweb poradził sobie w ten sposób z kwestią reklam całkiem dobrze. Jakby tego było mało, przedstawiciele serwisu poinformowali już, że w najbliższym czasie do Multikina dołączą kolejni partnerzy oferujący zniżki posiadaczom Filmweb+.

Z regulaminem usługi możecie zapoznać się tutaj.

Źródło: wirtualnemedia.pl