Fanowski koncept animacji włączania Androida Oreo | Tabletowo.pl

Fanowski koncept animacji włączania Androida Oreo

Dołącz do dyskusji 0

Google przyzwyczaił nas już do swojego sposobu nadawania nazw poszczególnym generacjom Androida – kolejna litera alfabetu oraz jakaś słodkość. Najnowszą odsłoną Androida jest 7.0 Nougat, co oznacza, że kolejna wersja będzie oznaczona literą O. Niektórzy już dzisiaj typują kandydatów na nazwę. Inni idą krok dalej.

Taką osobą jest Dinesh Kumar. Jego zdaniem, kolejny Android będzie nosił nazwę Oreo. Jednakże na samym typie nazewnictwa się nie skończyło, gdyż Dinesh zrobił nawet… animację włączania ekranu, którą ukazuje poniższy gif:

orea

Jak widać, na całkowicie białym tle pojawia się kilka ciasteczek oreo, które potem w liczbie czterech, zręcznie układają się w napis android.

Muszę powiedzieć, że bardzo spodobała mi się ta bootanimacja. Przy okazji wydaje mi się też, że ładnie wpasowuje się w stylistykę dotychczasowych animacji Androida.

A co Wy myślicie? Zarówno o Oreo, jak o nowej nazwie oraz samej animacji? Jeżeli Wam się podoba, możecie dać autorowi kciuka w górę na jego stronie.

Źródło: Tech Droider

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona