Fajna promocja na Huawei P8 Lite: w Carrefour smartfon można kupić za 649 złotych 20
Huawei P8 Lite

Fajna promocja na Huawei P8 Lite: w Carrefour smartfon można kupić za 649 złotych

Zwykle, gdy minie rok z hakiem od wprowadzenia do sprzedaży danej nowości, znika ona z półek sklepowych. Huawei P8 Lite jest jednak wyjątkiem od tej reguły, ponieważ wciąż oferuje go sporo sklepów z elektroniką. A skoro podaż jest, to i popyt też musi być. Dlatego niektórych z pewnością zainteresuje, że jeden z bestsellerów Huawei można kupić teraz już za 649 złotych.

Huawei P8 Lite w promocyjnej cenie dostępny jest w sieci sklepów Carrefour, choć z pewnymi wyjątkami. Smartfona nie dostaniecie w Gliwicach w CH Forum, w Mińsku Mazowieckim, w Koninie w CH GALERIA NAD JEZIOREM, w Kędzierzynie-Koźlu, w Olkuszu w CH ECHO, w Kutnie, w Jaworznie w GALERII GALENA oraz w Opolu w CH TURAWA PARK. W pozostałych marketach oferta jest ważna do 14 lutego włącznie.

Fajna promocja na Huawei P8 Lite: w Carrefour smartfon można kupić za 649 złotych 21
Huawei P8 Lite w Carrefour za 649 złotych

Klienci, którzy skorzystają z promocji i kupią Huawei P8 Lite w Carrefourze za 649 złotych, zaoszczędzą około 50-100 złotych. Niby niewiele, ale trzeba zauważyć, że smartfona nie dostanie się nigdzie indziej w niższej cenie (biorąc pod uwagę informacje z porównywarek). I mimo że jest to dość „wiekowa” propozycja, to moim zdaniem wciąż warta zakupu.

Przy okazji warto przypomnieć, że Huawei do lutego 2016 roku dostarczył na rynek ponad 10 milionów egzemplarzy P8 Lite. Jednak biorąc pod uwagę stale utrzymujący się popyt na ten model, zero za jedynką z samego przodu na pewno zastąpiła już inna cyferka.

Źródło: Carrefour przez gsmManiaK