Facebook Messenger nie działa awaria
Messenger - awaria

Masz problemy z Messengerem? To nie twoja wina – aplikacja ma awarię

Z trudnościami z odbieraniem i wysyłaniem wiadomości w komunikatorach spotykamy się właściwie regularnie. Tym razem padło na Messengera, z którego awaria irytuje tym bardziej, im pilniejsze wiadomości mamy do wysłania.

Messenger ma awarię

Rośnie liczba raportów z serwisu downdetector.pl o nieprawidłowym działaniu aplikacji Facebook Messenger. Zarówno użytkownicy tego portalu, jak i nasi Czytelnicy przekazują informacje o długim czasie oczekiwania na wysłanie wiadomości oraz otrzymanie potwierdzenia ich dostarczenia.

(źródło: downdetector.pl)

Nie tylko zwykłe wiadomości mają problem z dotarciem do adresatów. Jeszcze gorzej jest ze zdjęciami, które ładują się całą wieczność, a o wysłaniu filmu trzeba w pewnych wypadkach kompletnie zapomnieć.

W tym samym czasie zwiększyła się liczba skarg na samą aplikację Facebooka, co nie jest dziwnym, biorąc pod uwagę, że serwis społecznościowy jest dość mocno powiązany z komunikatorem Messenger. WhatsApp oraz Instagram wydają się działać bez zarzutu.

Liczba zgłoszeń wciąż rośnie i już dawno przebiła 200. Całkiem możliwe, że w najbliższym czasie mocno ich przybędzie. Na niektórych redakcyjnych smartfonach także odczuwamy skutki tej dziwnej awarii – memy będą musiały poczekać na przesłanie ich dalej ;)