Etui Incipio dla Samsunga Galaxy S6 ze slotem na karty microSD i powerbankiem 19

Etui Incipio dla Samsunga Galaxy S6 ze slotem na karty microSD i powerbankiem

Samsung Galaxy S6 i S6 Edge były przełomowymi smartfonami w ofercie Koreańczyków, ponieważ jako ich pierwsze flagowce posiadały obudowę typu unibody. Niestety producent zrezygnował ze slotu na karty microSD. Z kolei smukła konstrukcja przełożyła się na zastosowanie stosunkowego niewielkiej baterii – w obu sytuacjach z ratunkiem przychodzi nowe etui od Incipio.

Samsung Galaxy S6 to topowy model, jednak wiele osób uskarżało się na wyżej wymienione wady. Przede wszystkim etui Incipio nie pogrubia znacząco telefonu (do 9 mm), chociaż jak przystało na etui tego typu, wpływa na wygląd. Aczkolwiek w przypadku takich akcesoriów nieważna jest ich stylistyka, a funkcjonalność.

Cover posiada dodatkową baterię, która zdaniem producent pozwala ponad dwukrotnie wydłużyć czas pracy. Co ciekawsze, wspiera standard szybkiego ładowania. Za to należą się brawa dla Incipio, cieszy także obecność modułu NFC. Druga kluczowa kwestia to możliwość rozbudowy pamięci.

Standardowo „eS-szóstki” nie umieścimy kart pamięci. Dzięki etui od Incipio problem znika – do smartfonu możemy włożyć kartę do 128 GB. Jest to możliwe, dzięki połączeniu covera z telefonem za pośrednictwem microUSB 2.0. Rozwiązanie proste i skuteczne.

incipio-etui-galaxy-s6-micro-sd

Niestety dużo gorzej prezentuje się cena. Incipio wyceniło offGrid Battery Case na 89,99 dolarów, co stanowi dość dużą kwotę, nawet zważywszy na obecność powerbanku i możliwość rozbudowy pamięci.

Co myślicie o takim nietypowym etui?

źródło: Incipio przez Phandroid