Sześć gier o Batmanie o łącznej wartości 418 zł za darmo przez ograniczony czas!

Myślę, że nie przesadzę mówiąc, że Epic Games Store rozbił dziś bank, rozdając całkowicie za darmo aż sześć gier z Batmanem w roli głównej o łącznej wartości – uwaga – 418 złotych, w tym świetne Batman: Arkham Knight!

Reklama

Batman: Arkham Collection

Na ten zbiór gier składa się trylogia przygód Batmana od Rocksteady Studios (dokładnie chodzi o Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight), gdzie w szczególności ta ostatnia zasługuje na Waszą uwagę. Są to produkcje z całkiem niezłą fabułą, przyjemnym systemem walki, dobrą grafiką i otwartym światem — zabawa na wiele godzin! W zbiorze zabrakło jedynie Batman: Arkham Origins — ale to odsłona najmniej udana z całej serii, w dodatku przygotowana przez inne studio.

Reklama

Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight oferują polskie napisy — w Arkham Asylum niestety nie zagramy po polsku.


LEGO Batman Trilogy

Dla młodszych graczy Epic przygotował kolejną „Gackową” trylogię, ale tym razem zbudowaną z klocków LEGO. Jeśli graliście chociaż w jedną grę LEGO, to dobrze wiecie, czego się spodziewać: mnóstwa postaci, mnóstwa klocków i mnóstwa humoru. Dla najmłodszych graczy i dla fanów DC, LEGO Batman Trilogy może być łakomym kąskiem. Na najwięcej uwagi zasługuje LEGO Batman 3: Beyond Gotham — najlepsza gra z podanej trójki, aczkolwiek LEGO Batman: The Videogame i LEGO Batman 2: DC Super Heroes też potrafią dać sporo frajdy.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes i LEGO Batman 3: Beyond Gotham oferują polskie napisy, LEGO Batman: The Videogame niestety już nie.

Batman: Arkham Collection i LEGO Batman Trilogy możecie przypisać sobie do konta ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio z aplikacji sklepu.

Gdy Batman: Arkham Collection i LEGO Batman Trilogy znikną 26 września z darmowej oferty Epic Games Store, to udostępnione zostaną kolejne darmowe gry — Metro 2033 Redux oraz Everything, a więc znów jest na co czekać!

Gacek i Furia, czyli PlayStation Plus w wrześniu 2019 roku

Źródło: Epic Games Store