Gacek i Furia, czyli PlayStation Plus w wrześniu 2019 roku

Jak co miesiąc, pora poinformować Was o nowej ofercie PlayStation Plus dla konsoli PlayStation 4. Sony utrzymuje dobrą passę i w tym miesiącu również zaserwowało posiadaczom PS4 gry, na które większość graczy nie powinno narzekać. Będą one dostępne do pobrania już od 4 września 2019 roku.

Batman: Arkham Knight

Czwarta i ostatnia część Batmana od Rocksteady — moim zdaniem (i też wielu innych graczy) najlepsza. Rozgrywka w Batman: Arkham Knight to dopieszczona do granic możliwości formuła znana z poprzednich odsłon tego cyklu z masą nowych, świetnie działających elementów. Sama fabuła również jest bardzo dobrze napisana, trzyma w napięciu i jest świetnym zakończeniem serii. Pomimo tego, że gra debiutowała już 4 lata temu, jej oprawa graficzna nadal wygląda ślicznie — a fantastyczny dubbing z gwiazdorską i doświadczoną obsadą nie zestarzeje się prawdopodobnie już nigdy. Prawdziwa gratka dla fanów gacka od DC Comics, w którą trzeba zagrać.

Reklama


Darksiders III

Gra debiutowała całkiem niedawno, bo w listopadzie zeszłego (2018) roku i zdobyła pozytywne oceny, zarówno od graczy, jak i od recenzentów. W trzeciej części Darksiders wcielamy się nie w Jeźdźców Apokalipsy (tak, jak miało to miejsce w poprzednich częściach), a w Furię – magiczkę, której zadaniem jest przywrócenie równowagi na Ziemi. Sama formuła rozgrywki jakoś znacząco się nie zmieniła, nadal mamy tu do czynienia z bardzo grywalnym slasherem z satysfakcjonującym systemem walki. To wszystko w parze z solidną oprawą audiowizualną.


Gry będą dostępne do pobrania od 4 września 2019 roku. Wtedy też z oferty zniknie WipEout Omega Collection i Sniper Elite 4.

A znacie to? Co mówi Batman do Furii, gdy wsiadają do PS Plus?…Wsiadaj Furia. We wrześniu w PS Plus do zgarnięcia Batman: Arkham Knight i Darksiders III.

Opublikowany przez PlayStation Polska Środa, 28 sierpnia 2019

Wrześniowa oferta PlayStation Plus została przyjęta w większości pozytywnie na Facebooku PlayStation Polska, ale chcieliśmy poznać również i Waszą opinię. Jakie jest Wasze zdanie o wrześniowym PS Plus? Dajcie znać w poniższej ankiecie i komentarzach.

Co sądzisz o wrześniowym PlayStation Plus?

Źródło: Facebook PlayStation Polska