Elephone P7000

Nie tylko najwięksi gracze aktualizują swoje telefony. Elephone zapowiada Marshmallow dla P6000 Pro i P8000

Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że kupowanie smartfonów mniej znanych producentów z Chin wiąże się ze skazaniem się na wieczny brak aktualizacji. I choć w wielu przypadkach była to prawda, powoli sytuacja zaczyna ulegać zmianie i mniejsze firmy próbują przyciągnąć do siebie potencjalnych klientów perspektywą wsparcia w formie nowych wersji systemu.

Elephone jest jedną z tych chińskich firm, o których produktach słychać coraz częściej i coraz głośniej. Nic więc dziwnego, że zamierza powalczyć nie tylko świetnym stosunkiem parametrów technicznych do ceny, ale również możliwością aktualizacji urządzeń.

I tak, Elephone zapowiedziało dziś, że dwa produkty, P6000 Pro i P8000, otrzymają najnowszą wersję systemu Android – 6.0 Marshmallow. Co więcej, jest szansa, że użytkownicy trzech kolejnych modeli mogą liczyć na aktualizację – P7000, S2 i M2, aczkolwiek ta informacja zostanie potwierdzona wkrótce.

Niestety, data wypuszczenia Androida 6.0 Marshmallow dla P6000 Pro i P8000 nie została podana. Cieszy natomiast fakt, że Elephone podąża dobrą drogą i oby w jej ślad poszły pozostałe mniejsze firmy, oferujące atrakcyjne cenowo urządzenia.

źródło: tablethype, gizmochina