Elegance by Zanetti 10.1 powiększa ofertę tabletów Kiano. Cena: 699 złotych | Tabletowo.pl

Elegance by Zanetti 10.1 powiększa ofertę tabletów Kiano. Cena: 699 złotych

Dołącz do dyskusji 0
kiano elegance 10

Kiano w ostatnim czasie szaleje i… wcale nie twierdzę, że to źle. W sprzedaży od jakiegoś czasu znajdziemy następujące modele z serii Elegance by Zanetti: 9.7″, 9.7″ 3G, 8″ i 8 3G”. Tylko czekać aż seria rozszerzy się o kolejne propozycje z ekranami o jeszcze innych, mniejszych lub większych, przekątnych. Dziś Kiano postanowiło nam zaoferować największego przedstawiciela rodziny. Oto Kiano Elegance by Zanetti 10.1.

Standardowo, jak w przypadku pozostałych tabletów z serii Elegance by Zanetti było, także i tym razem mamy do czynienia z elegancko prezentującym się sprzętem, dzięki obudowie ze szczotkowanego aluminium. Nie wygląd jednak jest najważniejszy – rzućmy okiem na jego specyfikację.

Elegance by Zanetti 10.1 może nie powala na kolana pod względem parametrów technicznych, ale oferuje ciekawą cenę: 699 złotych. Co otrzymujemy za tą kwotę?

Przede wszystkim 10,1-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Rockchip RK3188 o częstotliwości taktowania 1,6GHz, 1GB RAM, 16GB pamięci oraz system operacyjny Android 4.2 Jelly Bean.

Do tego dochodzi jeszcze Bluetooth 4.0, aparat 2 Mpix, kamerka 0,3 Mpix, WiFi 802.11 b/g/n, wyjście HDMI, slot kat microSD oraz akumulator o pojemności 8000 mAh. Co ważne, produkt jest objęty programem Kiano Assistance, który gwarantuje naprawę serwisową w ciągu pięciu dni roboczych.

Jak wspomniałam, Kiano Elegance by Zanetti 10.1 wyceniony został na 699 złotych. Zainteresowani?

ź: inf. pras. Kiano

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona