Elastyczna i przezroczysta wizja przyszłości według Samsunga (wideo) - Tabletowo.pl

Elastyczna i przezroczysta wizja przyszłości według Samsunga (wideo)

Tabletowo.pl Elastyczna i przezroczysta wizja przyszłości według Samsunga (wideo) Ciekawostki Nowości Samsung

Poprzednim pokoleniom trudno było przewidzieć, że elektronika tak bardzo wejdzie z butami w nasze życie. Ludzie nie wyobrażali sobie tego, że każdy z nas będzie nosił w kieszeni zaawansowanego smartfona niewielkich wymiarów, korzystał z komputera osobistego czy za pośrednictwem internetu kontaktował się ze znajomymi z drugiego końca świata. Takie czasy jednak nadeszły. Obecnie jesteśmy przekonani, że nie ma rzeczy niemożliwych i do wszystkiego można dojść – trzeba jedynie trochę czasu. Firma Samsung wychodzi z podobnego założenia.

Poniżej możecie obejrzeć filmik prezentujący bardzo interesującą koncepcję tabletu przyszłości według Samsung Mobile Display. Nie dość, że jest przezroczysty, to jeszcze elastyczny. Ale na tym jego możliwości się nie kończą. Urządzenie korzysta z rzeczywistości rozszerzonej, a także rozpoznaje mowę w wielu językach i służy jako świetny translator tłumaczący tekst w czasie rzeczywistym. Bajka!

A teraz pora zejść na ziemię. Zanim doczekamy się realizacji takich projektów, jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie, a my możemy tego nie doczekać. Niemniej takie wizje są coraz bardziej realne. Pierwszym krokiem do elastycznych urządzeń są stworzone przez Samsunga giętkie ekrany, które mają znaleźć zastosowanie w tabletach i smartfonach już w 2012 roku.

Tabletowo.pl Elastyczna i przezroczysta wizja przyszłości według Samsunga (wideo) Ciekawostki Nowości Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona