Dying Light 2

Dying Light 2 pojawi się na tegorocznych targach E3

Techland, czyli jeden z największych wydawców i producentów gier w naszym kraju, za sprawą oficjalnego profilu gry Dying Light na Twitterze poinformował o tym, że druga część ich popularnego i lubianego survival horroru z mocnym naciskiem na parkour, będzie obecna na zbliżających się targach E3 w Los Angeles.

O Dying Light 2 wiemy już coraz więcej, a sam Techland mocno podgrzewa atmosferę przed premierą swojej superprodukcji. Do tej pory nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery gry, ale może właśnie za pośrednictwem specjalnej prezentacji na Electronic Entertainment Expo – czyli największej corocznej wystawie gier wideo – poznamy, kiedy Techland chce oddać w ręce graczy swój najnowszy produkt. Oczywiście liczymy nie tylko na datę premiery, ale także na dużą ilość nowych informacji o samej grze.

Reklama

Wspomnianą wiadomość z Twittera, możecie zobaczyć niżej, dołączono do niej 15-sekundowy filmik.

Warto dodać, że Techalnd z Dying Light 2 pojawił się już rok temu na E3, za sprawą konferencji Microsoftu, dostarczając masy nowych informacji o grze i pokazując zwiastun produkcji. Produkcja zapowiada się na dużo większą od swojego poprzednika, co nie powinno specjalnie dziwić – Techland stara się wysoko zawiesić poprzeczkę. Często wspomina się też o tym, że tytuł ten ma być nastawiony na nieliniową rozgrywkę i zapewnić najwyższą jakość pod względem technologicznym. Patrząc na wsparcie, jakie nadal kilka lat po premierze dostaje pierwsza część Dying Light, już teraz nie mogę się doczekać kolejnej części.

Dying Light 2 zadebiutuje tak samo, jak jej poprzednik, na komputerach PC, PlayStation 4 i Xboxie One.

A jak wy wspominacie pierwszą część Dying Light? Również tak samo, jak ja, czekacie na jej kontynuację? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Twitter