Dwa nowe smartfony BlackBerry przyłapane na zdjęciach | Tabletowo.pl

Dwa nowe smartfony BlackBerry przyłapane na zdjęciach

Dołącz do dyskusji 0

Hamburg i Rome – dwa smartfony BlackBerry działające na systemie Android zostały sfotografowane przez żądnych przecieków pasjonatów. Nazwy kodowe urządzeń wpisują się w wieloletnią tradycję firmy, która uwielbia korzystać z nazw miast przy nadawaniu pseudonimów nowym słuchawkom.

Hamburg albo nie posiada fizycznej klawiatury, albo może być rozsuwany, jak jego starszy kolega Priv. Niestety render i zdjęcie, które przedstawiają ten model, nie rozstrzygają tej kwestii. Możemy jednak dzięki nim poznać przód urządzenia i jego wymiary.

blackberry hamburg 01

Smartfon będzie miał 146mm długości i 78mm szerokości. Drugie zdjęcie ukazuje na zbliżeniu nowe logo BlackBerry. Hamburg wydaje się być wykonany z metalu. W oczy rzuca się wyraźna kratka głośnika pod ekranem. Przycisk odblokowywania telefonu jest po lewej stronie, zaś przyciski odpowiedzialne za zwiększanie i zmniejszanie głośności umieszczono po prawej.

blackberry hamburg 02

Model ten ma być podobno dostępny w drugiej połowie roku za około 400$, zatem zanosi się na to, że będzie to typowy średniak.

Na następnym renderze mamy model Rome, który wyraźnie posiada fizyczną klawiaturę. Jest umieszczona pod ekranem, lecz nie jest to slider. Formą przypomina rozwiązanie zastosowane w BlackBerry Passport. Nowe logo firmy jest widoczne również tutaj.

blackberry rome

Nie mamy danych choćby w przybliżeniu mówiących o tym, kiedy możemy się spodziewać premiery BlackBerry Rome, ani jego orientacyjnej ceny. Niestety, nie mamy też dostępu do żadnych informacji dotyczących specyfikacji urządzeń.  Niedawno mogliśmy usłyszeć, że oba smartfony, które planuje wprowadzić kanadyjska firma, będą kosztować poniżej 400$. Czekamy zatem na kolejne przecieki.

źródło: BerryLINK 1 i 2 via gsmarena.com

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona