Dropbox dziękuje - i to 100 000 000 razy - Tabletowo.pl

Dropbox dziękuje – i to 100 000 000 razy

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Dropbox dziękuje - i to 100 000 000 razy Aplikacje Ciekawostki Nowości

Usługi Dropbox chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Umożliwia przechowywanie plików w chmurze, a więc na serwerach firmy, tzw. dysku wirtualnym. Raz wgrane pliki z poziomu jednego urządzenia, dostępne mamy na innych produktach, dzięki przypisaniu do odpowiedniego konta użytkownika.

Po przeczytaniu tytuł tego wpisu, zastanawiacie się zapewne teraz o co w nim chodzi. Mianowicie twórcy Dropboxa poinformowali, iż posiadają już ponad 100 000 000 (słownie ponad sto milionów) kont użytkowników! Jest to ogromny krok milowy w historii owego projektu.

Aby to uczcić powstała specjalna strona 100 Million Thanks, na której możemy opisać swoją przygodę z Dropboxem i podzielić się nią z całą społecznością. Najciekawsze historie zostaną wybrane przez pracowników firmy do wewnętrznej oceny, a autorzy wypowiedzi z Top 100 oraz Top 10 otrzymają darmowe powiększenie wirtualnej przestrzeni dyskowej jaką oferuje owy program.

Dropbox znajdziecie w wersji na Androida w Google Play, natomiast na iOS – w AppStore. W obu przypadkach aplikacja jest darmowa.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona