DreamBook Z97 z Tegrą 3 i Androidem Ice Cream Sandwich - Tabletowo.pl
Ważne

DreamBook Z97 z Tegrą 3 i Androidem Ice Cream Sandwich

Tabletowo.pl DreamBook Z97 z Tegrą 3 i Androidem Ice Cream Sandwich Ciekawostki Nowości

Jeśli śledzicie Tabletowo.pl na pewno obiła Wam się o uszy firma Pioneer Computers (jeśli nie, zajrzyjcie tutaj). Nie spodziewałam się, że będzie to jeden z pierwszych mniej znanych producentów, w których ofercie pojawi się tablet z czterordzeniową Tegrą 3. Myliłam się. Firma Pioneer Computers zaprezentowała urządzenie o nazwie DreamBook Z97 z Tegrą 3 i Androidem Ice Cream Sandwich.

Podstawowa wersja DreamBook Z97 kosztuje 499 dolarów. W tej cenie otrzymujemy wyświetlacz IPS o przekątnej 9,7″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli (format 4:3), 1GB RAM, kamerkę frontową, Bluetooth, WiFi, wyjście HDMI, USB 2.0, slot kart microSD oraz 16GB pamięci. I teraz zaczyna się zabawa.

Za więcej pamięci do podstawy (499 dolarów) trzeba dopłacić odpowiednią kwotę: 49 dolarów za 32GB, 99 dolarów za 64GB, natomiast 229 dolarów za 128GB SSD. Modem 3G i GPS to z kolei koszt 99 dolarów. Więc jeśli ktoś sobie zażyczy najlepsza konfigurację, tj. 128GB, 3G, GPS, będzie musiał zapłacić 827 dolarów.

Więcej szczegółów dotyczących tabletu DreamBook Z97 uzyskacie na stronie producenta, gdzie można również dokonać jego zakupu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona