Dopisz do rachunku Play i zapłać za aplikację dziesięć złotych mniej | Tabletowo.pl

Dopisz do rachunku Play i zapłać za aplikację dziesięć złotych mniej

Dołącz do dyskusji 0

Na przestrzeni ostatnich lat przywykliśmy już, że są aplikacje na smartfony, za które należy zapłacić. I w zdecydowanej mierze warto wydać na daną apkę lub grę te parę złotych, jednak za część z nich należy wyłożyć z portfela nieco więcej. Czy warto? To już zależy od kupującego, ale abonenci fioletowych mają się nieco lepiej – mogą za wybrany zakup zapłacić o dziesięć złotych mniej.

Tego typu promocja została zaproponowana przez operatora nie po raz pierwszy, bowiem o jednej z odsłon informowaliśmy Was w sierpniu ubiegłego roku. Warunki są tak naprawdę takie, jak zawsze – wystarczy mieć abonament w Playu.

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy w Sklepie Play zdecydować się na dowolny zakup (gry, dodatku, aplikacji, książki, filmu, muzyki), a przy wyborze metody płatności zaznaczyć Dopisz do rachunku PLAY lub – w przypadku niektórych – skorzystaj z płatności przez operatora PLAY.

Jeżeli wybrana przez Was transakcja opiewa na kwotę mniejszą niż 10 złotych, to na fakturze doliczony zostanie jeden grosz, zaś jeśli cena wybranej aplikacji jest większa – zostaniecie rozliczeni z jej pomniejszonego o dyszkę wariantu. Jak dla mnie, brzmi uczciwie. Oczywiście według Google Play pobrana zostanie pełna opłata, ale nie sugerujcie się nią – Was obowiązuje ta, która pojawi się na fakturze.

Promocja dotyczy również abonentów Red Bull Mobile, ale – niestety – nie obyło się bez dodatkowych obostrzeń. Z cashbacku mogą skorzystać wyłącznie osoby, które w ciągu ostatnich 180 dni nie korzystały z zakupów przy użyciu Dopisz do rachunku PLAY (lub, oczywiście, nie korzystały z niej nigdy). Udział lub jego brak w poprzednich edycjach nie ma wpływu na tę, oczywiście pod warunkiem półrocznego odstępu. Pozwolę sobie jeszcze raz przypomnieć, że promocja dotyczy wyłącznie osób korzystających z abonamentem – prepaidowcy zresztą nie dostają żadnej faktury ;).

Opisywana oferta obowiązuje od dziś, tj. 20 kwietnia, do 20 maja 2018 roku włącznie. Jeśli więc na ten moment nie macie pomysłu, jaką aplikację chcielibyście kupić, to nie musicie się spieszyć.

źródło: Blog Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona