#dobrydeal: ładowarka indukcyjna + powerbank 8400 mAh za 105 zł | Tabletowo.pl

#dobrydeal: ładowarka indukcyjna + powerbank 8400 mAh za 105 zł

Dołącz do dyskusji 0

Tak jak Antyweb ma swoją Natalię, która podsyła różne ciekawostki (pozdrowienia!), tak my mamy swojego… Pawła, na którego możemy zawsze liczyć w przypadku informacji o przeróżnych promocjach. I dziś również nie zawiódł. Tym razem nie lada gratka dla osób, które potrzebują ciągłego zastrzyku energii dla swoich smartfonów. Powerbank 8400 mAh i ładowarkę indukcyjną Samsunga możecie kupić za 105 złotych.

Obniżki cen na akcesoria koreańskiego koncernu może nie są oszałamiające (jak to w przypadku akcesoriów bywa), ale jednak jeśli skorzystamy z proponowanego przez Pawła combo, okazuje się, że zakup jest całkiem opłacalny. Sam powerbank o pojemności 8400 mAh jest tańszy niż w pozostałych sklepach o 10 złotych, natomiast ładowarka indukcyjna w wersji mini (w czarnej wersji kolorystycznej) – o 20 złotych. Zakup obu akcesoriów razem daje nam kwotę 114,90 złotych, ale jest sposób, by obniżyć go o kolejne 10 złotych.

Ale jest on wyłącznie dla osób, którym nie są straszne newslettery. Bo cały szkopuł polega na tym, że aby otrzymać 10 złotych rabatu na zamówienia powyżej 100 złotych, należy podać swój adres e-mail i tym samym zarejestrować się w bazie mejlingowej sklepu Sferis. Odpowiedni pop up wyskakuje przy pierwszym przejściu na stronę rzeczonego sklepu, a jeśli Wam się nie pokaże, to pewnie szybka wiadomość na Facebooku rozwiąże problem.

Pamiętajcie jednak, że ładowarka indukcyjna Samsung Wireless Charger Mini przeznaczona jest wyłącznie do smartfonów, które obsługują bezprzewodowe ładowanie zgodne ze standardem Qi. Zatem pod uwagę bierzemy takie modele, jak Galaxy S7/S7 edge, Galaxy S6/S6 edge, Galaxy S6 edge+ oraz Galaxy Note 5. Pozostałe muszą mieć odpowiedni adapter do ładowania bezprzewodowego.

Jeśli wpadniecie na jakieś ciekawe promocje smartfonów, tabletów lub akcesoriów – dawajcie znać!

źródło: Sferis – powerbank, Sferis – ładowarka indukcyjna; dzięki Paweł!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona