Fot: Media Expert

Dobra promocja. Do wybranych laptopów lub komputerów urządzenie wielofunkcyjne gratis

Czasem popularne sieci sprzedażowe dorzucają do wybranych urządzeń „coś ekstra”. Jakiś gratis, który wielu osobom może pomóc podjąć decyzję zakupową. Tak się fajnie składa, że taka promocja właśnie pojawiła się u naszego partnera – w sieci Media Expert.

Promocja obowiązuje do 21 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, a sieć objęła jej zasięgiem wiele bardzo dobrych urządzeń, które stale cieszą się uwagą wielu osób. Z regulaminem akcji możecie zapoznać się, klikając w ten link. Gratisowy Canon Pixma MG3050 w wolnej sprzedaży kosztuje mniej więcej 150-160 złotych. Najtańsze urządzenie objęte promocją wyceniono na 869 złotych. Jeśli skorzystacie z promocji w Media Expert, to oznacza to tyle, że Wasz zysk osiągnie ponad 17%. To całkiem niezły biznes.

Reklama

Z ciekawych urządzeń, które objęto promocją, na pewno warto skierować swoją uwagę na Asusa VivoBook S14. Miałem przyjemność testować ten produkt i zostawił on po sobie naprawdę dobre wrażenie. Ciekawostką jest także obecność kilku zestawów AIO, pośród których można odnaleźć m.in. Lenovo AIO 520. Oferta obejmuje też kilka skrzyń, z których kilka cechuje się całkiem sporym potencjałem gamingowym.

Pan Elegant, czyli Lenovo AIO 520. Czy warto? (recenzja)

Powody do szczęścia mogą mieć też zwolennicy urządzeń z logo Apple na obudowie. Na liście mamy m.in. Macbooka Air z procesorem i5 5350U, 8 GB RAM oraz dyskiem SSD o pojemności 128 GB. Jeśli zdecydujecie się na urządzenie, możecie dodatkowo zgarnąć 100 złotych rabatu na Office’a 365. Pośród produktów Apple mamy też na liście Macbooka Pro w o wiele lepiej wyposażonej, a przez to i – a jakżeby inaczej ;) – o wiele droższej.

źródło: Media Expert, opr. własne