Dobra promocja. Do wybranych laptopów lub komputerów urządzenie wielofunkcyjne gratis | Tabletowo.pl

Dobra promocja. Do wybranych laptopów lub komputerów urządzenie wielofunkcyjne gratis

Dołącz do dyskusji 0

Czasem popularne sieci sprzedażowe dorzucają do wybranych urządzeń „coś ekstra”. Jakiś gratis, który wielu osobom może pomóc podjąć decyzję zakupową. Tak się fajnie składa, że taka promocja właśnie pojawiła się u naszego partnera – w sieci Media Expert.

Promocja obowiązuje do 21 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, a sieć objęła jej zasięgiem wiele bardzo dobrych urządzeń, które stale cieszą się uwagą wielu osób. Z regulaminem akcji możecie zapoznać się, klikając w ten link. Gratisowy Canon Pixma MG3050 w wolnej sprzedaży kosztuje mniej więcej 150-160 złotych. Najtańsze urządzenie objęte promocją wyceniono na 869 złotych. Jeśli skorzystacie z promocji w Media Expert, to oznacza to tyle, że Wasz zysk osiągnie ponad 17%. To całkiem niezły biznes.

Z ciekawych urządzeń, które objęto promocją, na pewno warto skierować swoją uwagę na Asusa VivoBook S14. Miałem przyjemność testować ten produkt i zostawił on po sobie naprawdę dobre wrażenie. Ciekawostką jest także obecność kilku zestawów AIO, pośród których można odnaleźć m.in. Lenovo AIO 520. Oferta obejmuje też kilka skrzyń, z których kilka cechuje się całkiem sporym potencjałem gamingowym.

Pan Elegant, czyli Lenovo AIO 520. Czy warto? (recenzja)

Powody do szczęścia mogą mieć też zwolennicy urządzeń z logo Apple na obudowie. Na liście mamy m.in. Macbooka Air z procesorem i5 5350U, 8 GB RAM oraz dyskiem SSD o pojemności 128 GB. Jeśli zdecydujecie się na urządzenie, możecie dodatkowo zgarnąć 100 złotych rabatu na Office’a 365. Pośród produktów Apple mamy też na liście Macbooka Pro w o wiele lepiej wyposażonej, a przez to i – a jakżeby inaczej ;) – o wiele droższej.

źródło: Media Expert, opr. własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona