DJI MIni 2

Jeszcze więcej przyjemności z latania – dla każdego! DJI Mini 2 już w sprzedaży

Do sprzedaży w Polsce właśnie trafił dron DJI Mini 2. Ten kompaktowy statek powietrzny to idealny latający aparat nawet dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie korzystał z dronów.

Więcej mocy, lepsza jakość!

Druga generacja drona DJI Mini zawiera w sobie wiele nowości znanych ze znacznie droższych konstrukcji producenta. Otrzymujemy jakość nagrywania w 4K (30 klatek na sekundę), a o nieporuszone nagrania zadba trzyosiowa stabilizacja. Czas pracy na baterii to teraz aż 31 minut, co znacząco poprawi komfort pracy operatora.

Podobnie jak pierwsza generacja urządzenia DJI, dron waży dokładnie 249 gramów, co oznacza, że – według obowiązującego prawa w Polsce (do 250 gramów) – można nim latać bez uprawnień.

DJI MIni 2

DJI Mini 2 został wyposażony również w technologię OcuSync 2.0, pozwalającą na stabilny przesył obrazu w jakości HD i zasięg pracy drona nawet do odległości 6 km!

Profesjonalne materiały na wyciągnięcie ręki

Oprogramowanie DJI Mini 2 zawiera sporo usprawnień. które sprawią, że nawet początkujący operator drona wykona ujęcia jak profesjonalista, a lot statku będzie przebiegał bezpiecznie. Kilka trybów panoramowania, funkcja QuickShots, powrót do domu, zawis i automatyczny start sprawiają, że obsługa drona jest prosta, wygodna i bezpieczna.

Zakupu drona DJI Mini 2 można dokonać już teraz, w cenie 2199 zł.

DJI MIni 2

Dla bardziej wymagających – Fly More Combo

Podobnie jak inne drony DJI, Mini 2 dostępny jest również w zestawie Fly More Combo, który kosztuje 2899 złotych. Decydując się na jego zakup, poza samym dronem, nabywca otrzymuje dodatkowe dwa akumulatory (poza obecnym w zestawie standardowym), hub ładowania do ładowania wszystkich baterii jednocześnie, blokadę na śmigła oraz torbę do transportu drona.

To zbiór bardzo przydatnych dodatków, które znacząco ułatwiają korzystanie z drona i rozszerzają jego możliwości, zwłaszcza w przypadku dłuższych materiałów.

DJi Mini 2 Fly More Combo

Akcesoria można również nabyć oddzielnie, w sprzedaży pojawią się, między innymi, te dostępne w zestawie Fly More Combo (akumulatory, hub ładowania, torba), a także zestaw naklejek i długopisów do personalizacji drona – DJI Creative Kit.

DJI Mini 2

Dron DJI Mini 2 dostępny jest już teraz, w sklepie Media Expert. Znajdziecie tam również nową wersję kamerki dla vlogerów – DJI Pocket 2 oraz pozostałe drony z oferty producenta.