Watch Dogs: Legion na premierę i 4 inne tytuły w GeForce NOW

GeForce NOW otrzymuje kolejną aktualizację, w której dodaje cztery nowe tytuły do swojej biblioteki, a także zapowiada dostęp do nadchodzącej gry AAA – Watch Dogs: Legion, która będzie dostępna już od dnia właściwej premiery.

Reklama

Jeżeli myśleliście kiedyś o tym, żeby zrezygnować z budowania gamingowego PC, a skorzystać z dobrodziejstw streamingu gier – to nie jest to zły pomysł. Chociaż wiele takich usług jest niedostępnych w Polsce, GeForce NOW akurat jest i próbuje zachęcić wszystkich do takiej czy innej decyzji. W końcu wystarczy dobre połączenie z internetem.

Nowe gry w GeForce NOW

Są to następujące tytuły:

  • Spellbreak,
  • Blade & Soul,
  • Dungeon Siege,
  • Hunt: Showdown.
Hunt: Showdown

Hunt: Showdown powraca ponownie do usługi GeForce NOW. Skorzystajcie z tej okazji i znów zapolujcie na monstra na bagnach Luizjany, odbierając za nie sowite nagrody.

W Spellbreak z kolei odnajdźcie w sobie maga, nauczcie się zaklęć i zostańcie najpotężniejszym z nich, stawiając czoła innym graczom w tej wieloosobowej grze akcji.

Blade & Soul natomiast jest grą MMORPG od NCSoftu, a Dungeon Siege, cóż, jeśli nigdy nie słyszeliście o tej produkcji – jest to gra RPG hack’n’slash w świecie fantasy, która może nie należała do najpopularniejszych, ale wciąż przyciągnęła wielu graczy niemal już dwie dekady temu.

Watch Dogs: Legion

Nadchodząca gra Ubisoftu – Watch Dogs: Legion będzie dostępna w usłudze GeForce NOW od dnia premiery. Nie będziecie zatem musieli marnować czasu na jej pobieranie – zagracie w nią szybciej od pozostałych, i to dzięki chmurze.

Watch Dogs: Legion

Jest to już trzecia odsłona hakerskich przygód w otwartym świecie, tym razem w Londynie. Nowością w niej ma być możliwość zrekrutowania dowolnej osoby z angielskich ulic do naszego ruchu oporu. Każda z nich ma wyróżniać się konkretnymi cechami, różnie wpływającymi na rozgrywkę.

Zagraj już teraz

Zapoznaj się z usługą pod tym adresem. Już od dziś możesz zagrać w gry wideo w rozdzielczości Full HD i 60 klatkach na sekundę, wystarczy do tego nawet słaby PC, zakupiona przez ciebie gra wideo i przynajmniej 25 Mbps.

Zobacz też: