fot. Bungie

Destiny 2: nowy sezon teraz, nowy dodatek za niedługo

Ostatnie dni przyniosły wiele dobrych wiadomości dla miłośników Destiny 2. Gracze już teraz mogą cieszyć się zabawą w ramach nowego sezonu, a już wkrótce produkcja doczeka się interesującego dodatku.

Reklama

Destiny 2: Sezon Nadejścia

Mroczne przepowiednie docierają do Układu Słonecznego a w kosmicznej pustce rozlega się sygnał. W cieniu tajemniczej Piramidy Strażnicy muszą znaleźć odpowiedzi. Tocząca się w ewoluującym wszechświecie Destiny historia ma swój dalszy ciąg w jedenastym sezonie: Sezonie Nadejścia.

Nowy sezon Destiny 2 to przede wszystkim nowy loch Przepowiednia, w którym graczom przyjdzie mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami, w ramach których odblokować można, między innymi, nowy pancerz.

Destiny 2
fot. Bungie

W ramach sezonu dostępne będą również nowe wydarzenia publiczne, nagrody oraz sprzęt. Co istotne, większość nowej zawartości dostępna będzie za darmo. Oczywiście, dla chętnych została udostępniona przepustka sezonowa (do nabycia za 1000 szt. srebra bezpośrednio w grze), która oferuje natychmiastowy dostęp do:

Reklama
  • nowej cotygodniowej misji,
  • nowego zadania z egzotyczną bronią,
  • natychmiast odblokowanego egzotycznego granatnika,
  • natychmiast odblokowanych zestawów pancerza dla każdej z klas,
  • dodatkowych PD i jeszcze więcej.

Destiny 2: Poza Światłem

Poza Światłem to tytuł dodatku do Destiny 2, którego premiera została zapowiedziana na 22 września. O nowościach, jakie pojawią się w nowym dodatku, dowiadujemy się w przekazanej informacji:

Z pradawnych Piramid nad Europą zrodziła się nowa moc, a pod nimi powstało mroczne imperium. W dodatku Destiny 2: Poza Światłem Strażnicy poznają odmieniony wszechświat z nowym miejscem docelowym, nowymi przygodami i nowymi mocami do odkrycia.Odkryj Europę: W Poza Światłem Strażnicy odwiedzą nowe miejsce docelowe: zamarznięty księżyc Jowisza – Europę. Staw czoła bezlitosnym, lodowatym obszarom, przedostań się do obiektu BrayTech ze Złotego Wieku i odkryj spoczywające pod pradawnym lodem tajemnice.Zawładnij Ciemnością: Wraz z nowym zagrożeniem, pojawia się tajemnicza moc – staza. Wywodząca się z Ciemności nowa moc żywiołów, podobnie jak moc elektryczna, słoneczna i próżniowa, pozwoli Strażnikom na korzystanie ze spektakularnych superzdolności i zdominowanie pola bitwy. Tytani, Czarownicy oraz Łowcy, każdy będzie posługiwał się stazą w inny sposób. Szczegóły dotyczące stazy zostaną podane pod koniec lata.Nowy najazd: Pod zamarzniętą tundrą Europy leży Krypta z Głębokiego Kamienia. Przez wieki pozostawała uśpiona. Strażnicy sprawdzą swoje umiejętności oraz to, jak radzą sobie z pracą w zespole w nowym sześcioosobowym najeździe, w którym czekają wspaniałe nagrody.Powrót Eramis: Podzielone Rody Upadłych zjednoczyły się pod sztandarem Upadłej Kell Ciemności Eramis i stworzyły nowe imperium na Europie. Opuszczona przez Wędrowca i Światło Eramis wyrusza w podróż ku Ciemność i na konfrontację ze Strażnikami.

Bungie nie zapomniało również o ofercie specjalnej dla tych, którzy zdecydują się na nabycie nowego dodatku w przedsprzedaży. Mogą oni liczyć na natychmiastowy dostęp do egzotycznej obudowy oraz legendarnego emblematu. Zostaną również uhonorowani natychmiastowym dostępem do egzotycznej emotki Zamrożony berek.

Destiny 2
fot. Bungie

Przedsprzedaż dodatku będzie prowadzona w usługach Steam, Stadia, Xbox One oraz PlayStation Store. Dodatkowo, na stronie internetowej Bungie pojawi się możliwość nabycia dodatku w edycji kolekcjonerskiej.