źródło: ea.com

Pierwsi chętni zagrają w Anthem jeszcze w tym miesiącu. Electronic Arts opublikuje demo gry 25 stycznia

Dużo czasu minęło, odkąd po raz pierwszy usłyszeliśmy o nowej grze Electronic Arts, czyli Anthem. Produkcję zapowiedziano w czerwcu 2017 roku, a kilkanaście miesięcy później ustalono datę premiery na 22 lutego. Jak podaje EA, 25 stycznia wybrani będą mogli pobrać demo gry.

Anthem zapowiada się na niezły tytuł, w sam raz do kooperacji. Podobno najwięcej zabawy będzie dostarczać tryb gry w cztery osoby. Nawet producent wykonawczy nowego dzieła EA stwierdził, że przechodzenie gry współpracując z innymi będzie znacznie fajniejsze, jako że gra została praktycznie skonstruowana tak, by tryb wspólnych przygód był jej osią.

Reklama

Demo Anthem ruszy 25 stycznia. Przez trzy dni (do 27 stycznia) będą mogli je pobrać tylko klienci VIP, ale kilka dni później taka możliwość otworzy się także przed innymi. Publiczne demo pojawi się 1 lutego i również będzie można w nie grać trzy dni.

Żeby zostać graczem VIP, trzeba złożyć preorder na grę lub dołączyć do Origin Access lub EA Access przez stronę internetową. Demo będzie dostępne na PlayStation 4, Xboksa One i pecety.

Oficjalna data wydania gry to 22 lutego, ale opłacający abonament Origin Access lub EA Access dostaną możliwość grania w pełną wersję Anthem już 15 lutego.

Premiera nowej marki Electronic Arts to spore wydarzenie. Elektronicy ostatnimi czasy zajęli się właściwie wyłącznie odcinaniem kuponów od znanych serii, nie siląc się na wywoływanie większego zamieszania w branży. Ciekawe, czy Anthem stanie się tytułem, który zmieni coś w tym temacie.

źródło: Gadgets360