Deluxe Ski Jump 2

Małysz wylądował na Androidzie – Deluxe Ski Jump już w Sklepie Play

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o tym, że polska grupa miłośników skoków narciarskich przywróciła do życia grę Deluxe Ski Jump 4. Teraz, równo z początkiem nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich, doczekaliśmy się jeszcze ważniejszej premiery.

Skacz jak Adam Małysz, na smartfonie!

Choć od pamiętnych wydarzeń, kiedy forma Adama Małysza eksplodowała na tyle, że rozpoczął erę niepodzielnego panowania na skoczniach narciarskich całego świata, minęło niemal 20 lat, w pamięci zachowałem wiele szczegółów. Jednym z nich była gra, która szturmem zdobyła serca Polaków zakochanych w skokach narciarskich, do tego stopnia, że niektórzy na długie miesiące porzucili kultowe tytuły z tamtych lat, na czele z Heroes of Might & Magic III. W Deluxe Ski Jump 2.0, autorstwa Jussiego Koskeli, grali niemal wszyscy.

Ta, w Polsce, kultowa gra, właśnie otrzymała drugie życie, jednak już nie na komputerach osobistych. Dostępna jest do pobrania, zupełnie za darmo, w Sklepie Google Play.

Deluxe Ski Jump 2

Przepraszam, muszę już kończyć. Idę grać

Gra Deluxe Ski Jump 2 dostępna jest w Sklepie Google Play, a dokładnie w tym miejscu. Od wersji na komputery osobiste różni się jedynie sterowaniem. Ruchy myszką zastąpione zostały wychylaniem smartfona.

Na temat samej gry, do powiedzenia, nie mam nic więcej. Starsi doskonale ją znają, młodszych zapraszam do spróbowania. Wybaczcie, nie mam czasu ciągnąć tego tekstu dłużej, idę grać.