Tablet Dell Streak 7

Dell zaczyna aktualizować Streak 7 do Honeycomb 3.2

Tablet Dell Streak 7

Podczas targów IFA 2011 w Berlinie mieliśmy szczęście obcować z jedynym egzemplarzem Streak 7 wystawionym na targach, pracującym w oparciu o Androida Honeycomb w wersji 3.2 (jego obecnością był zdziwiony nawet przedstawiciel producenta ;)). Według informacji przez nas uzyskanych, proces aktualizacji do najnowszej wersji systemu miał się rozpocząć w październiku. Jak się okazuje – Dell dotrzymuje słowa. Pierwsi posiadacze tabletu Dell Streak 7 otrzymują już możliwość update swojego urządzenia do Androida 3.2.

Według uzyskanych przez nas informacji, aktualizacja tabletu ma znacznie poprawić żywotność baterii, której w chwili obecnej nie można nazwać nawet satysfakcjonującą. Według przedstawicieli Dell na IFA – Streak 7 z Honeycomb 3.2 ma pracować nawet do 8-9 godzin.

Część użytkowników tabletu Della zaczęła zgłaszać fakt pojawienia się możliwości aktualizacji. Okazuje się jednak, że nie jest to do końca dobra informacja. Część osób, które zaktualizowały sprzęt twierdzi, że z jego pamięci usunięte zostały wszelkie aplikacje.

Co więcej, pierwsze opinie na temat Honeycomb 3.2 na Dell Streak 7 nie są zbyt łaskawe. Okazuje się bowiem, że działanie tego systemu na tablecie z ekranem o niskiej rozdzielczości (800 x 480 pikseli) pozostawia wiele do życzenia.

W dalszym ciągu jednak czekamy na oficjalne informacje od samego Della.

Dell Streak 7 Honeycomb

źródło